Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179

Aizen

@Aizen
Şu yorumun dikkatimi çekti ona cevap vereceğim.

''Crocodile'da elbette güçlü bir karakter. Fakat Kumlarının hızı tartışılır''

Sana şöyle söyleyeyim bir Amiral olan Akainu şu saldırıda ne olduğunu fark edemiyor.

Ek olarak şu sahne Filo Amirali olan Sengoku daha saldırının nereden geldiğini bile anlamıyor. Kim yaptı diye soruyor. Ek olarak bu adam sürekli idam sehbasını gözlemiyor anlık bir şekilde yapılmış saldırı o. Eğer hala diyorsan ki hızlı değil bir şey diyemeyeceğim.

Yalnız karşısında Rokushiki ustası var. Ve havada asılı kalabilir , darbelerden kağıt gibi süzülebilir.
Göstermiş olduğun 1. resim'de Kum saldırısı yerden geliyor. Taktir edersen Kum yer ilişkisi gayet makul ve hız ile alakası olmayan bir durum.
Yani Yerde ki toprağın form değiştirerek saldırmasından ibaret. Ki akainu dediğimiz kişi o saldırı esnasında normal yürüyen biri. Arkasından bir darbe yiyor.

Ki , biz bire bir dövüşten bahsediyoruz. Bütün dikkati Crocodile olmuş bir Rokushiki ustası.
G2 saldırılarından bile süzülebilen bir adam.

Geleyim 2. saldırına. Yine aynı şekilde beklenmeyen bir atak. Burada Crocodile olayı sürekli olarak beklenmedik anlarda kum saldırıları yapması. Aynı şekilde bütün logialar hatta Smoker bile bu kadar efektif kullanabilir.
Fikrine saygı duyuyorum ama burada hız olarak , Rokushiki ve Lucci gibi birinin hızı ile kıyaslanabilecek bir durum göremiyorum.

Croco-boyuda görmek lazım.

2 yıl öncesine göre Crocodile diyorum. Sonrasına bakarız.

Lucci Cp-0'un lideri olmuş ,Croco bu gücü aşamaz. Muhtemelen Lucci öttürür.

Siz yeri geldiğinde savunduğunuz şeyin aksini savunuyorsunuz. Bak adam diyor ki Lucci'yi alır, adamın meyvesini savunuyor. Zemini kontrol etmek büyük iş felan yazıyor. Ama daha sonra bir bakıyorsun adam hemen bu tarafa dönmüş?
Sen gir bakayım yen açılan konuya en fazla hangi karakterin fanları boş yapıyormuş.
Yahu saçmalama hemen bu tarafa dönmüş dediğin 2 sene öncesinin mesajı ne dediğinin farkında değilsin.Adam Cp0 lideri olup filmde gözükmüş tabii fikirlerimiz değişecek.Crocoyu daha görmedik ama en fazla denk olur orada da fiziksel güçten kaybeder jozu karşısındaki hali ortada.

Yahu saçmalama hemen bu tarafa dönmüş dediğin 2 sene öncesinin mesajı ne dediğinin farkında değilsin.Adam Cp0 lideri olup filmde gözükmüş tabii fikirlerimiz değişecek.Crocoyu daha görmedik ama en fazla denk olur orada da fiziksel güçten kaybeder jozu karşısındaki hali ortada.
Fikrin değişse yanar döner olursun, sabit kalsa, bunla tartışılmaz sabit fikirli derler.:D

Ne olmuşla Jozu karşısında ki haline adam arkadan gelip saldırıyor. Ve yaptığı sadece ağızdan kan getirmek.
Adamın yaptığı isimsiz saldırı bile Amiralden kan alıyor.

Ben senin o fikrine bir şey mi diyorum sadece zemin olayına bir şey dedim. Geçen günde bunu tatıştık hatta seniin yorumun şu şekildeydi bulursam atarım. '' Karakter uçamıyor diye dezavantajlı mı oluyor?''
Hem eskiden zemin avantajını savunmuşsun hem de şuan ki zamanda zeminin avantajını hiçe saymışsın.

Fikirler değişir ama bu kadar değişmez.
Fikrin değişse yanar döner olursun, sabit kalsa, bunla tartışılmaz sabit fikirli derler.:D
Kıvırmayı da çok iyi biliyorsun işine geldiği zaman savunduğun fikrin tam tersini savunan adamsın sonuçta.
Böyle yorumlar işine geliyor.

Ne olmuşla Jozu karşısında ki haline adam arkadan gelip saldırıyor. Ve yaptığı sadece ağızdan kan getirmek.
Adamın yaptığı isimsiz saldırı bile Amiralden kan alıyor.

Ben senin o fikrine bir şey mi diyorum sadece zemin olayına bir şey dedim. Geçen günde bunu tatıştık hatta seniin yorumun şu şekildeydi bulursam atarım. '' Karakter uçamıyor diye dezavantajlı mı oluyor?''
Hem eskiden zemin avantajını savunmuşsun hem de şuan ki zamanda zeminin avantajını hiçe saymışsın.

Fikirler değişir ama bu kadar değişmez.

Kıvırmayı da çok iyi biliyorsun işine geldiği zaman savunduğun fikrin tam tersini savunan adamsın sonuçta.
Böyle yorumlar işine geliyor.
Croco hızlı ve fiziksel olarak güçlü bana ters diyor Jozu için.Croco tekme tokat dövüşte iyi değil luffy vssinden bunu anlaman lazım.Öyle bir durumda lucci de ona ters olur.Baya bir yamultur yani.Tam dediği gibi lucci de hızlı ve güçlü zaten.

Croco hızlı ve fiziksel olarak güçlü bana ters diyor Jozu için.Croco tekme tokat dövüşte iyi değil luffy vssinden bunu anlaman lazım.Öyle bir durumda lucci de ona ters olur.Baya bir yamultur yani.Tam dediği gibi lucci de hızlı ve güçlü zaten.
Aga sen öyle diyorsun da 2Y sonra ki Croco'yu görmemişsin. Bak en kolayından Ace Wb'ye ulaşmak istiyor. Ulaşabiliyor mu karşısına Jinbe çıkıyor hiç bir şey yapamıyor. Denkler yani Wb'ye karşı şansı yok.

Crocodile'da yenlmiş ama ulaşmış adama hiç demiyorsunuz ki bu adam buna nasıl ulaşmış? Bölgesine nasıl girmiş? Savaşmışlarda diğer taraftan BM'ye bakıyorsun o kadar çaylak bölgesine girer girmez postalamışlar. 1 adamı Luffy'i eziyor resmen kol götürecek.

Yani bu adam meyve de yukarı da fiziksel olarak düşük gözükse de Alabasta ve MFde ki Crocodile arasında bile dağlar kadar fark var. Şimdi 2y de neler yaptığı belli değil.
Ben burada bir şey deyince fan oluyorum.
Ama diğer forumlara bakıyorum. Devrim ordusunda olabileceğini söylemişler. Ek olarak 4 kral'dan biri olarak yazmışlar[Teori]
Diğer tarafta ise WB'nin 2. tümenini istemiş diye yazanlar var. Yani biz böyle şeyler yazsak bu forumda tartıştırmazlar bile. Ama adam bağlamış. Çoğu kişi de mantıklı bulmuş biri bu teoriyi görmese ve biz burada bu teoriyi çevirsek forumda taşlarlar bu çevireni. :)
Bu adam 20'li yaşların ortasında yeni dünya görmüş WB ile savaşmış. Ve o zaman ki WB'yi sen düşün MF de ki sözlerden. Neyse daha fazla şey yazarsam bazı arkadaşlar tarafından fanlığım zirveye çıkartılacak o yüzden bırakıyorum.

Aga sen öyle diyorsun da 2Y sonra ki Croco'yu görmemişsin. Bak en kolayından Ace Wb'ye ulaşmak istiyor. Ulaşabiliyor mu karşısına Jinbe çıkıyor hiç bir şey yapamıyor. Denkler yani Wb'ye karşı şansı yok.

Crocodile'da yenlmiş ama ulaşmış adama hiç demiyorsunuz ki bu adam buna nasıl ulaşmış? Bölgesine nasıl girmiş? Savaşmışlarda diğer taraftan BM'ye bakıyorsun o kadar çaylak bölgesine girer girmez postalamışlar. 1 adamı Luffy'i eziyor resmen kol götürecek.

Yani bu adam meyve de yukarı da fiziksel olarak düşük gözükse de Alabasta ve MFde ki Crocodile arasında bile dağlar kadar fark var. Şimdi 2y de neler yaptığı belli değil.
Ben burada bir şey deyince fan oluyorum.
Ama diğer forumlara bakıyorum. Devrim ordusunda olabileceğini söylemişler. Ek olarak 4 kral'dan biri olarak yazmışlar[Teori]
Diğer tarafta ise WB'nin 2. tümenini istemiş diye yazanlar var. Yani biz böyle şeyler yazsak bu forumda tartıştırmazlar bile. Ama adam bağlamış. Çoğu kişi de mantıklı bulmuş biri bu teoriyi görmese ve biz burada bu teoriyi çevirsek forumda taşlarlar bu çevireni. :)
Bu adam 20'li yaşların ortasında yeni dünya görmüş WB ile savaşmış. Ve o zaman ki WB'yi sen düşün MF de ki sözlerden. Neyse daha fazla şey yazarsam bazı arkadaşlar tarafından fanlığım zirveye çıkartılacak o yüzden bırakıyorum.
Anlıyorum seni.Bir ara forumda hortumu eline alan crocoyu dövüyordu.Hakisi olan dövüyordu.Tashigi ile vsler açılıyordu.Bunlardan bende rahatsızım ama lucci güçlü rakip beklentiler büyük Sabo ile kapışan adamdan bahsediyoruz.Şimdi karşısına sabo çıksa alır diyemezsin herhalde.O yüzden bu konuya çok takılma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık