Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Omzundaki kuş yüzünden xd La adam bildiğin terminatör. Denizdeki kum kadar hakisi olaydı Luffy'yi 5 dakikada paket ederdi. Hız, güç, teknik ne ararsan var adamda. Croco'dan Lucci kadar güçlü bir hava alamadım.
La adama mangaka, Akainu ortadan ikiye ayırttı, Mihawka stop çektirdi ama hava alamadın? Sen nasıl bir hava anlayışın var. :/
mangaka diyor işte geliyor adam geliyor ha tabii ki Dof mof beklemeyelim ama geliyor gümbür gümbür.

Onun hızı tekniği vs anca Croconun hoşuna gider :cool:

Lucci cidden sağlam ve hoş bir karakter. Sonra Lucci de elbet gelişti ve sağlam yerlere gelecek değil, gelmiş ama mangaya daha dikkatli baktığımızda Crocoya kesinlik çok daha büyük bir pay verme eğiliminde olduğunu görürüz mangakanın.

Belki Kaido da bize bile katılabilir

Outlaw

Bu sitede bok gibi bir görüş var.Haki bilen herkes Logia meyvesini yener.Neden ? Dokunabiliyor çünkü aminium.Eğer 4 yaşındaki bir çocuk Haki biliyorsa karşısında ki Logia'nın vah haline! Niye ? Çünkü Haki biliyor aminium.Bu sitede yıllardır görüş bu,Haki bilen Logia'yı ağlatır.Logia'nın hiç şansı yoktur.
Biride çıkıp demediki bugüne kadar 'Haki bilse dahi X Logia Y Hakisini yener'
Taktiksel Zekaymış,Fiziksel güçmüş, ne bileyim aminium tecrübeymiş falan işin içine Haki giriyorsa A'dan Z'ye düşünülmeden direkt Hakili olan çüker deniyor.

Haki kimdeyse o kazanır hadi eyv.
Tashigi haki biliyor, Akainu'yu alır diyen görmedim. Bu konuda ise, olayı tam kavrayamamışsın.

Lucci gerek hız, gerek dayanıklılık ve fiziksel güçte Crocodile'dan üstün olduğundan haki bilirse, yani temas edebilirse kazanır deniliyor. Ha Crocodile yine, kurutma ve tecrübe farkı ile açığını yakalayıp alabilir orası ayrı.

Lucci su zayıflığını bilir veya asıl bedene vurabilirse kazanır. Vuramazsa zaten şansı yok. Lucci Crocodile'dan hızlı, güçlü, dayanıklı... hangisi daha alengirli, hangisinin yeteneği daha iyi dersen Crocodile derim.

Kum fırtınaları Lucci'ye pek sökmez, e Lucci Doflamingo gibi beklemeyeceğine göre, sables bir tehdit değil, soru ve geppo çözüm bunun için.

Kesici, delici saldırılar, tekkai ile tanklayabilir mi bilemiyorum ama hız farkı büyük olduğundan denk getirmesi zor.

Su çekme yani kurutma ise, çok büyük tehdit. Crocodile tecrübeli ve kurnaz biri olduğundan Lucci'nin açığını bekleyebilir.

Lucci asıl bedene vurabilirse veya su zayıflığını bilirse kazanır.
benim yorumum bu şekildeydi.

La adama mangaka, Akainu ortadan ikiye ayırttı, Mihawka stop çektirdi ama hava alamadın? Sen nasıl bir hava anlayışın var. :/
mangaka diyor işte geliyor adam geliyor ha tabii ki Dof mof beklemeyelim ama geliyor gümbür gümbür.

Onun hızı tekniği vs anca Croconun hoşuna gider :cool:

Lucci cidden sağlam ve hoş bir karakter. Sonra Lucci de elbet gelişti ve sağlam yerlere gelecek değil, gelmiş ama mangaya daha dikkatli baktığımızda Crocoya kesinlik çok daha büyük bir pay verme ğiliminde olduğunu görürüz mangakanın.

Belki Kaido da bize bile katılabilir
-Dragon: "Cp-0 çok güçlendi."
-Sabo: " Baş belası herifler buraya geliyor."
-Cp-0 Teach ile devrimcilerin olduğu mekana bodoslama dalıyor.
-Lucci bu Cp-0'nun lideri.
-Gelişime çok açık ve uzun bir süre Luffy'ye rakip olabilecek birisi.

Al sana Lucci reyizden beklenti sebepleri. :/

Croco müttefik oldu gibi bir şey. Luffy'nin yoluna çıkmaz daha. Lucci ise güçlü bir şekilde gelip Luffy ile bir kez daha çarpışacak gibi duruyor. Gelişe gelişe amiral seviyesine gelse kim ne diyebilir? Aynısını Croco için söylesem komik olur ama.

-Dragon: "Cp-0 çok güçlendi."
-Sabo: " Baş belası herifler buraya geliyor."
-Cp-0 Teach ile devrimcilerin olduğu mekana bodoslama dalıyor.
-Lucci bu Cp-0'nun lideri.
-Gelişime çok açık ve uzun bir süre Luffy'ye rakip olabilecek birisi.

Al sana Lucci reyizden beklenti sebepleri. :/

Croco müttefik oldu gibi bir şey. Luffy'nin yoluna çıkmaz daha. Lucci ise güçlü bir şekilde gelip Luffy ile bir kez daha çarpışacak gibi duruyor. Gelişe gelişe amiral seviyesine gelse kim ne diyebilir? Aynısını Croco için söylesem komik olur ama.
amiral mi ?
la bi git fantastik herif

daha cp0 nasıl geldi o belli değil, daha dün kaçaktı.

Amiral dedin la e yuh be abi

fan mısın lan sen :/

Luffy ile 2 yıl önce denk olsunn.
luffynin potansiyeli belli, hocası belli ama o bile amiral olamamışken, luccinin amiral olsa ne olur demen cidden hoş. Senin fikrin reisde o kadar kolay değil amiral olmak hiç değil hele öyle 2 yılda filan olmuyor bu işler.

Son düzenleme:
amiral mi ?
la bi git fantastik herif

daha cp0 nasıl geldi o belli değil, daha dün kaçaktı.

Amiral dedin la e yuh be abi

fan mısın lan sen :/

Luffy ile 2 yıl önce denk olsunn.
luffynin potansiyeli belli, hocası belli ama o bile amiral olamamışken, luccinin amiral olsa ne olur demen cidden hoş. Senin fikrin reisde o kadar kolay değil amiral olmak hiç değil hele öyle 2 yılda filan olmuyor bu işler.
Amiral olmuş demedim, ileride olsa dedim. Coby amiral olacak lan bu seride. Coby'nin amiral olacağı zaman Lucci de amiral seviyesine gelebilir dersem aksini gösterecek hiçbir şey bulamazsın. Geçecen yani fantastiği falan.

Kendin demişsin Croco'dan bir Dof olmaz diye. Doğru demişsin. Lucci yakında bu seviyeye gelebilir ama.

Fanlık falan değil olanı söylüyorum. Bu kadar inatla savunduğuna göre sen fan olmalısın. :S Ben A diyorum sen B, ne zorluyon daha? :artiz:

MDL_Roronoa

1 bardak su + Lucci= Gemiş olsun Crocodile :/

Bu arada kurallar falan olsun. 2 yıl önce mi, Lucci'de haki var diye kabul edek mi falan

Kardeşim her zaman ki gibi bo konuşuyorsun.
Diyorum ya işine geldiği zaman kendi dediğin şeyin aksini savunan adamsın. Adam da haki yok dersin başka tartışma olur bu adamda mı haki çıkmayacak dersin. Ben objektifim. Git yorumlarıma bak senin gibi trollemem. Carrot amiral seviyesine gelecek diye boş konuşmam. Ama Haki olmayan bir adamda kesin var gibi görerek de vs sonucu belirlemem.
Sana diyorum ya Crocodile daha görünmemiş 2Y sonrası Lucci'yi değerlendirip vs sonucu belirliyorsun.
2Y öncesi Lucci görünmeden önce ki yazılara bak çoğu kişi Croco tokatlar demiş. Ama CP0 lideri çıktı diye Lucci'e oy atıyorsun yarın bugün Crocodile çıkacak eğer güçlü çıkarsa da yine bir yanar dönerlik yapar kıvırırsın burada. Şuan en değişik yorum atanlar da öyle bir olay olması halinde böyle olacaklar.
La manyak mısın? Ben Lucci'de kesin haki mi var dedim, neyin kafası? Sen Dof'a her yerde gerekli gereksiz sallıyorsun, bir şey diyor muyuz? Ben. Croco ödülünde bile bir 800 milyon olsa sırıtmazdı diyen adamım.

Desen ki Lucci cp0 alır falan ama 2 yıl önce Croco'yu alır, şimdikini bilmeyiz falan ama yok.

Lucci Dof açılsa ölümüne Lucci savunursun burda ben objektifim diye ayak yakma.

Ayrıca benim başka şeylerde ki görüşümü her yerde yazıp boşa algı yapma, Carrot dersem derim, o benim beklentim. Burada Croco alır desem aynı şeyleri mi söylecektin bir bunu düşün?

Senden fazla boş yapanı görmedik, söylemediğim şeyi ortaya atıp algı yapmaya çalışıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık