Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Uzun uzun açıklamayacağım yahu Lucci tam zoan formuna bile girmeden döver ki adam cp0 ın başı olduğuna göre haki bilmeme gibi bir şansı yoktur ki filmde Sabo ile boşuna göstermemişlerdir.

Olanı söylüyoruz la. Nami vs Croco aç ve Nami'nin zayıflığı bildiğini söylersen oylar denk çıkar.:D

Robin zamanında 3 damla suyla alacaktı.:D
Robinin nasıl içinden geçtiğini aç bak.
Sen salak Dof mu sandın Crocodile'ı öyle ayakta uyuyacak?
Kardeşinin bile gözünün önünde ne yaptığını anlayamıyor.

Crocodile illa ki daha da güçlü çıkacaktır. Ama bir Dof seviyesi felan beklemeyin arkadaşlar. Dof'a Mangaka yatırım yapmış h.haki vermiş felan. Yani Dof konusu açmış gibi olacağım ama bazı arkadaşlar Dof seviyesinde felan bekliyor o yüzden öyle söyledim.

Tabi yine bilemeyiz ama bir mantığı yok yani çıkamaz o kadar güçlü. Lucci dediğin karakter 5 yıl boyunca marangozluk yaptığı halde öyle güçlüydü. Adam sırf eğitimler ve onun yapabileceği görevler üzerinden bu kadar güçlenmiş. Sonrasında serbest kalıyor. Çok daha fazla güçlenmiştir. Lucci iki sene öncesinde bildiğin çoğu Koramiral'den daha yüksek seviyedeydi.

Buggy miçoyken Nami tayfanın as kadrosundan arada fark var bence.

İki yıl önceki hallerini düşünerek su dedim ben.
Fark eder mi? Macera falan bir sürü şey yaşadılar adam Wb savaşını bile gördü. Ayrıca Wb bile Shanks'a senin bir ortağın vardı diyorsa orada duracaksın. Yani her şey güç değil. Nami ne yapıyor da 1k dorikiye falan sahip olacak? Robin 28 yaşına kadar her haltı yemiş ve geldiği seviye belli.
Robinin nasıl içinden geçtiğini aç bak.
Sen salak Dof mu sandın Crocodile'ı öyle ayakta uyuyacak?
Kardeşinin bile gözünün önünde ne yaptığını anlayamıyor.
Sen kadar Dofy gizli hayranı olan başkasını görmedim.:D

Sen objektifsin ya niye Lucci demedin?

Abi Croco en fazla haki falan yapmıştır. Daha fazlası değil hayır serinin yüzde 50 si geçilmiş ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki? Uyanış falan yapmasını mı zaten seri de uyanış bir tek Mingo da gösterildi iki de bir Mingo ile karşılaştırıp durmayın sorsanız Dof fanı biziz allasen konu lucci vs Croco

Fark eder mi? Macera falan bir sürü şey yaşadılar adam Wb savaşını bile gördü. Ayrıca Wb bile Shanks'a senin bir ortağın vardı diyorsa orada duracaksın. Yani her şey güç değil. Nami ne yapıyor da 1k dorikiye falan sahip olacak? Robin 28 yaşına kadar her haltı yemiş ve geldiği seviye belli.

Sen kadar Dofy gizli hayranı olan başkasını görmedim.:D

Sen objektifsin ya niye Lucci demedin?
Bu neyin kafası la?

Evet objektifim. Lucci de haki gördük mü?
İşinize geldiği zaman bu adamda haki gördük mü? İşinize gelmedi zaman bu adamda haki çıkmayacakta kimde çıkacak?

Yanar döner olmayın bu kadar. Lucci'yi 2y sonrasına göre değerlendiriliyor. Croco daha 2Y sonra görünmemiş ne olduğu ne yaptığı belli değil. Neyse Crocodile haterisin boşa tartışmayacam seninle.

Bu neyin kafası la?

Evet objektifim. Lucci de haki gördük mü?
İşinize geldiği zaman bu adamda haki gördük mü? İşinize gelmedi zaman bu adamda haki çıkmayacakta kimde çıkacak?

Yanar döner olmayın bu kadar. Lucci'yi 2y sonrasına göre değerlendiriliyor. Croco daha 2Y sonra görünmemiş ne olduğu ne yaptığı belli değil. Neyse Crocodile haterisin boşa tartışmayacam seninle.
Çoğunluk tarafında olunca istediğin gibi çıkarım yapıyorsun ama. Geçeceksin bu işleri. Ben objektifim diye boşa söylenip duruyorsun. Croco konusu olmadığı için sıkıntı yoktu. Her hafta 50 sayfa Croco konuşulsun bak bakayım objektif misin?

Haki var mı dedim? Hakisiz biri logia alamıyor mu? 2 sene sonraya göre Croco2yu nereye koyuyorsun. Mantık Cp0 der ama fanlık başka tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık