Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Çoğunluk tarafında olunca istediğin gibi çıkarım yapıyorsun ama. Geçeceksin bu işleri. Ben objektifim diye boşa söylenip duruyorsun. Croco konusu olmadığı için sıkıntı yoktu. Her hafta 50 sayfa Croco konuşulsun bak bakayım objektif misin?

Haki var mı dedim? Hakisiz biri logia alamıyor mu? 2 sene sonraya göre Croco2yu nereye koyuyorsun. Mantık Cp0 der ama fanlık başka tabi.
Kardeşim her zaman ki gibi bo konuşuyorsun.
Diyorum ya işine geldiği zaman kendi dediğin şeyin aksini savunan adamsın. Adam da haki yok dersin başka tartışma olur bu adamda mı haki çıkmayacak dersin. Ben objektifim. Git yorumlarıma bak senin gibi trollemem. Carrot amiral seviyesine gelecek diye boş konuşmam. Ama Haki olmayan bir adamda kesin var gibi görerek de vs sonucu belirlemem.
Sana diyorum ya Crocodile daha görünmemiş 2Y sonrası Lucci'yi değerlendirip vs sonucu belirliyorsun.
2Y öncesi Lucci görünmeden önce ki yazılara bak çoğu kişi Croco tokatlar demiş. Ama CP0 lideri çıktı diye Lucci'e oy atıyorsun yarın bugün Crocodile çıkacak eğer güçlü çıkarsa da yine bir yanar dönerlik yapar kıvırırsın burada. Şuan en değişik yorum atanlar da öyle bir olay olması halinde böyle olacaklar.

Son düzenleme:
Crocodile'ın iki yıl öncesinde ağır basan tek tarafı logia olması olurdu. Yoksa ben her zaman savundum Lucci fiziksel olarak Crocodile'ı katlayacak güçteydi. Hani Smoker-Luffy gibi bir durum olurdu o da su ve kan olayını Lucci çözemezse. Çözüpte ulaşırsa teknikleri felan Crocodile'ı baya baya hüpletir. Hemen Jozu örneği verilecekte, Jozu'nun tek omuz darbesiyle yıkılmasını beklemeyin. O darbe ile ne Luffy yıkılırdı ne de Lucci yıkılırdı. Ayrıca bariz hızlı bir karkater Lucci.

Son düzenleme:
2 yıl sonraki halleri baz alınırsa Lucci dayak manyağı yapar fakat 2 yıl önceki halleriyle bir vs de şüphesiz Lucci daha güçlü fakat Logia faktörü her şeyi değiştirebilir. Sıvı ile temas olayını bulabilirse Lucci yine yener ama Croco bulmasına imkan tanımadan yenmeyi başarabilirse kazanır. Ama her iki koşulda da Lucci ağır basıyor bana göre.

Outlaw

Lucci su zayıflığını bilir veya asıl bedene vurabilirse kazanır. Vuramazsa zaten şansı yok. Lucci Crocodile'dan hızlı, güçlü, dayanıklı... hangisi daha alengirli, hangisinin yeteneği daha iyi dersen Crocodile derim.

Kum fırtınaları Lucci'ye pek sökmez, e Lucci Doflamingo gibi beklemeyeceğine göre, sables bir tehdit değil, soru ve geppo çözüm bunun için.

Kesici, delici saldırılar, tekkai ile tanklayabilir mi bilemiyorum ama hız farkı büyük olduğundan denk getirmesi zor.

Su çekme yani kurutma ise, çok büyük tehdit. Crocodile tecrübeli ve kurnaz biri olduğundan Lucci'nin açığını bekleyebilir.

Lucci asıl bedene vurabilirse veya su zayıflığını bilirse kazanır.

Gençler lucciyi ne robin kurtarır ne tepeden aşağı su düşer ne de kobra panzehir verir. 35 saniye sonra vs biter crocodile purosunu yakıp o gülüşünü atarak uzaklaşır.

2 yıl öncesine yorum yapamam ama 2 yıl sonra Lucci fena tokatlar.
Niye şimdi döviy yeşilli ?

Croco çok olay bir karakter. Bir kere şunu aklınızdan çıkarmayı öneriyorum, Croco'nun zayıflığı zeka ile çözülecek iş değil olay sadece şansa bakar. Croco Luffy iki defa öldürmüş bir abimizdir yani Luffy'i genel tabloda yenmiştir. Croco'nun yapacağı şey haki kasmak bu saatten sonra meyve kullanımı zaten tamam bence. kısaca Luffy daha bebeken Crocoyu yendi, onun için bir hiçtir muhabbeti olmamalı:)

Bu sitede leş gibi bir görüş var.Haki bilen herkes Logia meyvesini yener.Neden ? Dokunabiliyor çünkü aminium.Eğer 4 yaşındaki bir çocuk Haki biliyorsa karşısında ki Logia'nın vah haline! Niye ? Çünkü Haki biliyor aminium.Bu sitede yıllardır görüş bu,Haki bilen Logia'yı ağlatır.Logia'nın hiç şansı yoktur.
Biride çıkıp demediki bugüne kadar 'Haki bilse dahi X Logia Y Hakisini yener'
Taktiksel Zekaymış,Fiziksel güçmüş, ne bileyim aminium tecrübeymiş falan işin içine Haki giriyorsa A'dan Z'ye düşünülmeden direkt Hakili olan yener deniyor.

Haki kimdeyse o kazanır hadi eyv.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık