Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    179
Lucci potansiyel olarak daha üstün bir karakter büyük ihtimalle fark atmıştır Crocoya şuan bir çok süpernovadan da güçlüdür hala. Eski hallerini kıyaslarsak iki yönede kayabilir. Ben Lucci derdim yinede.
Smoker vs Vergodan fazla farkı kalmaz bu vsnin.

:D

O zamandan bu zamana kadar Crocodile da yatıyodur dimi :)
Yanar dönersin net. :D

Crocodile baya severdim sen soğutmadan önce :/ orası ayrı ama konuyla ilgisi yok.

Son gelişmeler ışığında dedim dikkat edersen onlar eski yorumlar.Lucci olmuş artık amiral seviyesi croco bu adama ne yapsın.Her zamanki gibi yerinde saydıysa tokat yiyeceği kesindir.

Çok zor bir vs. Lucci Croconun su olayını çözebilecek kapasitede biri gibi duruyor. Çözemezse her türlü Croco alır. Çözerse de croco çözene kadar lucciyi indirebilir mi ki? Şu an için kararsızım. Beni ikna edebilecek yorumlar çıkar nasıl olsa:D
Olanı söylüyoruz la. Nami vs Croco aç ve Nami'nin zayıflığı bildiğini söylersen oylar denk çıkar.:D

Robin zamanında 3 damla suyla alacaktı.:D
Nami bugün ankette Arlongu aldı. Şimdide Croco diyorsun. Dikkat et sıra dofa gelmesin:D

Crocodile baya severdim sen soğutmadan önce :/ orası ayrı ama konuyla ilgisi yok.

Son gelişmeler ışığında dedim dikkat edersen onlar eski yorumlar.Lucci olmuş artık amiral seviyesi croco bu adama ne yapsın.Her zamanki gibi yerinde saydıysa tokat yiyeceği kesindir.
:hhh:

Ben kimseyi soğutmam yanar dönersin o yüzden öyle oluyor gibi :)
İşte bir karakteri görüp ona göre değerlendirip diğerini daha görmeden yorum yapman ayrı bir komik oluyor :)

Yakında Sabo vs Lucci açacağım merak etmeyin.Filme süs olsun diye koyuldu sanıyorsunuz herhalde.Adam amiralle berabere kalan adamla denk gidiyor.Amiral seviyesi demeyelim de koramiral seviyesi mi diyelim işinize bakın.

Çok zor bir vs. Lucci Croconun su olayını çözebilecek kapasitede biri gibi duruyor. Çözemezse her türlü Croco alır. Çözerse de croco çözene kadar lucciyi indirebilir mi ki? Şu an için kararsızım. Beni ikna edebilecek yorumlar çıkar nasıl olsa:D

Nami bugün ankette Arlongu aldı. Şimdide Croco diyorsun. Dikkat et sıra dofa gelmesin:D

:hhh:
Ben Arlong'a oy attım. Forumun görüşü öyle diyorum sadece. Nami ömrü hayatı boyunca Arlong kadar fiziksel güçlü olamaz bence. KK tayfası diyenler Buggy örneği tam oturuyor.

Ya hu su falan diyorsunuzda. Yeni dünyada kıçı kırık tashigi bile haki kullandı. Yeni CP-0 üyesi Rob Lucci haki bilmeyecek mi :/

Yami

Rob Lucci gibi bir karakterin karşısına Crocodile koyarak hakaret etmişsiniz resmen.
Tamam iyi hoş cool karakter lakin abartmaya gerek yok.
Rob Lucciye hakaretten dolayı sessizce yas tutacağım.

Ben Arlong'a oy attım. Forumun görüşü öyle diyorum sadece. Nami ömrü hayatı boyunca Arlong kadar fiziksel güçlü olamaz bence. KK tayfası diyenler Buggy örneği tam oturuyor.
Buggy miçoyken Nami tayfanın as kadrosundan arada fark var bence.
Ya hu su falan diyorsunuzda. Yeni dünyada kıçı kırık tashigi bile haki kullandı. Yeni CP-0 üyesi Rob Lucci haki bilmeyecek mi :/
İki yıl önceki hallerini düşünerek su dedim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık