Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
Oda kral haki'sindeki kontrol seviyesini anlatırken shanks ve Rayleigh'i örnek olarak kullanıyordu sbs'de. Cok fena bir kral hakisi var Rayleigh'in hafife alındığını düşünüyorum

Genç Ray’in seviyesini bilmiyoruz ki. Yüzde bir gibi bir ihtimal de olsa Shanks ve Mihawk’ın toplamından güçlü belki de.
evet orası öyle de oden'in zirvesini az çok biliyoruz. her türlü aşağı çeker ray-san'ı. oden yerine daha güçlü ya da mesela gaban gibi bilmediğimiz ama güçlü olduğunu sandığımız bir karakter koyulsa kazanabilirler derdim ama oden'in, mihawk ile eşleşebileceğini düşünmüyorum.

Bence genç Ray Shanks’dan çok da güçsüz değil, çok yakın seviyeler çıkarlar. Adam yaşlı haliyle BB’yi tırsıtıyor. Oden Mihawk’dan güçlüyse o ikisini yenme ihtimalleri hiç de düşük olmaz.
Rayleigh genç halini Borsalino ve Teachi yenebilecek çapta görüyor. Konuşması bu yönde.. Oden'de Kaido'nun yıllar sonra bile ciddiye aldığı bir adam açtığı yara belli..

Bu ikili sadece 5,6,7de çok zorlanır. Üçüne de kaybetme ve kazanma ihtimalleri var zaten. Prime Ray ve Oden 4-3,5Milyarlık adamlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık