Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
Ace konusundaki uyarını görmezden geldim. O an olduğu seviyeye göre değerlendirdim ki konunu tadı çıksın. 6. round'u geçemezler ama ucu ucuna diyelim.
genel olarak aynı fikirdeyim de Ace o kadar olurdu mu diyorsun :D bilemedim Zirve Ray Teachi alabileceğine inanıyor. En azından kendine şans veriyor.. Sabo güçlü şuan ama Ray ve Oden etmez gibi.. Bence kafa kafaya bir mücadele..

genel olarak aynı fikirdeyim de Ace o kadar olurdu mu diyorsun :D bilemedim Zirve Ray Teachi alabileceğine inanıyor. En azından kendine şans veriyor.. Sabo güçlü şuan ama Ray ve Oden etmez gibi.. Bence kafa kafaya bir mücadele..
Hikayenin gidişatına göre yaşayan ve yoluna devam etmesi gereken her karakter hızla zirve gücüne yaklaşıyor gördüğün gibi. Ace yaşasa o da p-up üstüne p-up alacak zirvesine yaklaşacaktı. Onun zirvesi Rayleigh'i de Oden'i de aşar. Yaklaşması dahi yeter. Tadı çıksın diye eski haliyle ele aldım.

Hikayenin gidişatına göre yaşayan ve yoluna devam etmesi gereken her karakter hızla zirve gücüne yaklaşıyor gördüğün gibi. Ace yaşasa o da p-up üstüne p-up alacak zirvesine yaklaşacaktı. Onun zirvesi Rayleigh'i de Oden'i de aşar. Yaklaşması dahi yeter. Tadı çıksın diye eski haliyle ele aldım.
Ace ve şuanki Teachi değişelim.. ben hala Oden ve Ray'e şans veririm. Sabo'nun biraz daha yolu var. Marco zaten bu seviyelerde çok etkili olabilecek bir isim değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık