Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
7.de takılırlar, o ikili fazla tehlikeli; kendilerinden önceki 6 ekipten bile güçlü olabilir. :ehe:

Ace ve şuanki Teachi değişelim.. ben hala Oden ve Ray'e şans veririm. Sabo'nun biraz daha yolu var. Marco zaten bu seviyelerde çok etkili olabilecek bir isim değil.
Onlar benim için de soru işareti ama Sabo'nun yeteri kadar gelişmiş olması lazım. Amiral liginde diyebilmeliyiz artık. Ona istinaden yanında bir de Marco varken Oden'i yenerler. Sabo'yu görmek lazım tabi, buna kafa yormak istemediğimden Ace'i direkt atlayıp gene 6.round'a bastım oyu.

Teach çapsız falan ama karakteri gücünü de gölgeliyor. Oden'e kaybetmez şu anki haliyle meyve uyanışlarını devreye sokar mevzu kapanır. Seriden hemen çıkarılmayacaksa Oda gücü konusundaki soru işaretlerini giderecektir.

Sabo + Marco, Odeni alır mıydı peki.. bencede kafa kafaya bir dövüş bu.
Ikisi zor olsada odeni alırdı. Sayi avantaji bigmom vs kid ve law ile tescillendi. Marco odeni tanklardi, sabonun seviyeyi tam bilmiyoruz ama amirala yakindir suanda. Ikisi zorlanarak odeni alir, kol bacak gider marconun falan da alirlar gene de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık