Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Eğer Ace'ten başkası da tepki verse, anlardım. Fakat o hariç herkes Sakazuki'nin manipüle ettiğinin farkındaydı.
Dediğim gibi diğerleri Ace karakterinde bir insan değil zaten ki. Ben manipule olmasını gayet mantıklı buluyorum. Ayrıca yani baban senin için kendini feda ederken duygu yoğunluğu içindesin herifin amaci seni tahrik etmek herkes farkında hatta Ace bile farkında belki ama bu sözleri gururuna yedirebilecek bir adam değil kendisi demek ki.

Dediğim gibi diğerleri Ace karakterinde bir insan değil zaten ki. Ben manipule olmasını gayet mantıklı buluyorum. Ayrıca yani baban senin için kendini feda ederken duygu yoğunluğu içindesin herifin amaci seni tahrik etmek herkes farkında hatta Ace bile farkında belki ama bu sözleri gururuna yedirebilecek bir adam değil kendisi demek ki.
O zaman böyle boş yere ölür, gider.

Harika bir karakterdi. O son anda yaptığı aptallığı tüylerim diken diken izlemiştim. Ama yine Luffy'nin önüne atlayarak asaletine asalet katmıştı. Ha bence yemi yutmasa bile Shanks gelmeden oradan tek parça çıkamazlardı.

Güzel karakterdi. Son yaptığı ile öldü. Ancak bunun üzerinden Ace'yi eleştiremem, adamın kişiliği bu. Eleştirilecek olan kahraman olmak istemiyorum deyip kahramanlık yapmaktır, onurlu gururlu havalarında takıldıktan sonra gidip en büyük rakibinin önünde eğit beni diye boyun eğmektir ya da tüm hayatın boyunca hedef aldığın adamı ay yoruldum diyerek bir başkasına bırakmaktır. Yani bir dediğinin bir yaptığını tutmaması, yamukluk içeren hareketler eleştirilir. Ace ise ne ise o olan bir karakterdi. Orada kaçsaydı eleştirirdim ama kaçmadı.

Sadece tek başına, ittifak toplamadan, vasıfsız görünen bir tayfa ile gidip bir yonko'ya kafa tutabilecek kadar ilerlemesi bile saygı duymama yetecek bir karakter. Ellerine sağlık.

Güzel karakterdi. Son yaptığı ile öldü. Ancak bunun üzerinden Ace'yi eleştiremem, adamın kişiliği bu. Eleştirilecek olan kahraman olmak istemiyorum deyip kahramanlık yapmaktır, onurlu gururlu havalarında takıldıktan sonra gidip en büyük rakibinin önünde eğit beni diye boyun eğmektir ya da tüm hayatın boyunca hedef aldığın adamı ay yoruldum diyerek bir başkasına bırakmaktır. Yani bir dediğinin bir yaptığını tutmaması, yamukluk içeren hareketler eleştirilir. Ace ise ne ise o olan bir karakterdi. Orada kaçsaydı eleştirirdim ama kaçmadı.

Sadece tek başına, ittifak toplamadan, vasıfsız görünen bir tayfa ile gidip bir yonko'ya kafa tutabilecek kadar ilerlemesi bile saygı duymama yetecek bir karakter. Ellerine sağlık.
Luffy'ye lafını atmıştır bu demiştim güzel karakterdi dedikten sonra. :S Şaşırtmadın.

O Oda'nın bok yemesi değil midir? Adam hakinin merkezinde beşiğinde yaşıyor ama haki bilmiyor, hemde sağı solu haki ustası adamlarla doluyken. Bu Oda'nın okuyucusuyla dalga geçmesidir. :) Yeni dünya görmüş, Beyazsakal'ın karşısına çıkmış Crocodile'da da haki yok.
Gerçekten aşırı saçma yaaa. Acayip rahatsız oluyorum bu durumdan. Oda senseiye yakismiyor. Bu haki olayini hic cikarmayacakti ortaya. Surekli celiski yasaniyo seride
Ace sadece Wb'ye katıldı diye mi potansiyeli bitiyor. luffy kimsesiz bir çocuk olsa hepsine tamam. Bir çocuk Shanks'ı hayal eder ve geçer. Luffy'nin babası Luffy yüzünden en güçlü görülüyor diğer konuda. Kusura bakmayın ama aynı mantık Ace'yi en potansiyelli adam yapmaya yeterli. Hem Ace 2 taraftan D. ama Luffy'nin annesini bilmiyoruz.

Luffy de Shanks'a katılmak istiyordu? Ayrıca Shanks'da, Roger'ın miçosu. Wb kendi yerine Ace'yi koysa tüm dengeler değişecekti. 2 yonkoulu tayfa olacaktı Wb ailesinde. 1 kral Wb diğer kral Ace, çok rahat akıp giderdi. Ayrıca Ace tamam yenildim emrine gireyim demiyor. Defalarca gemide Wb'ye dalıyor. En son Marco ile konuşuyor ve hayalini kurduğu ortamı bulduğunu fark ediyor. Aynı Ace daha Wb'ye gitmeden önce Shanks'a en büyük olacağını söylüyordu. Adam huzuru buldu Wb'de.

Dediğim gibi Ace 102 ise Luffy 100 eder, yaşasa Ace'nin 102 olacağı kesin değil. Luffy'nin herkesi aşacağı kesin ama potansiyel farklı bir şey. Kafa dede demişti. Garp'ı da biliyor ayrıca. Mangada geçti. Mangayı mı yalanlayalım şimdi.

Luffy göstermiş olayı nedir tam olarak? Diğer kişiler irade göstermedi mi bu seride? Bunu neye göre ölçüyorsun, Ace çocukken Luffy için h. haki patlattı. O kaç sene önce göstermiş o zaman.

Ben şahsen kimsesiz çocukları daha çok seviyorum. Naruto ve Luffy böyleydi ama sonradan bozdular. Zaten yapabileceklerine ailelerine baksan şaşırmazsın.

Bana en başta Ace daha deyince helal doğruyu bulmuşsun deseydin daha farklı olurdu. Dragon en iyi yapılmaya çalışılırken burada Luffy daha iyi demek, neresinden baksam çelişkili duruyor. Ama o ana karakter olayına girmeyelim. Çünkü Ace zaten yaşamıyor. Abisi ölür ve küçük kardeş en iyi olur. İkisi de yaşasaydı o ana karakter denilebilirdi. İtachi ölür ve Sasuke en iyi olur. İtachi dahiydi ama öldü.

Ace 102 olabilirdi ama 70'i görmeden öldü.

Sergen Yalçın deyim. Yeteneği ve yaptığı işler arasında dağlar var. Potansiyelini harcadı. Ya da Arda Turan ve Serfar Özkan deyim. Arda Gs de iken. Bjk'li arkadaşlar ona çalım atmayı Serdar öğretti diyorlardı. Öyle şeyleri nette bulabilirsin. Daha yetenekli görülüyordu. Biri 1. lige düştü diğeri Barca gördü.
1. Paragraf hariç +1
Luffy shanks meselesinde luffy en son ayrılırken kendim korsan olmaya karar verdim diyodu. Onu duzeltirsek iyi olur.

Sen Zoro'nun karakterini çok yanlış anlamışsın.
Haha:D Adam gitti şahine boyun eğdi. Zoro'dan o bölüm itibari ile soğdum ve bir daha ciddiye alamadım. Güç için boyun eğen birini kimseler ciddiye alamaz.

Bir tarafta yenemeyeceği halde Saka'ya saldıran Ace diğer tarafta ileride yenilmemek için en büyük rakibine eğitim dilenen bir düşmüş:D Sen seç hangisi daha düzgün karakterli:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık