Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
O son hareketinin bana görede izahı yok.Karakteri öyleymiş geçelim bunları.Bak Zoro'ya onuruna bu kadar değer veren adam tayfası için onurunu ayaklar altına aldı.Aynı şekilde Ace'nin orda önceliği vardı.

Fakat gelgelelim adamın dibidir.O son hareketi yapmasa iyidi ama yapıcak bişi yok.Sabo'ya göre daha sıcakkanlı,eğlenceli bir adam.Aynı şekilde atarlı giderli olmasına rağmen kibar davranışları beni etkileyen başka bir özelliği.Sabo yerine yaşamasını isterdim.Potansiyeli zirveye oynucak kadar vardı.Ruhu şad olsun.

Bak ben çelişkiyi vurgulamak için onu iddaa ediyorum zaten. Anlamıyorsun. Yoksa Ace umrumda çok da değil. Ha sadece gereksiz gömülüyor. Luffy'den farkı yok. Luffy'ye laf söylesem 10 kişi gelir ama Ace'ye sallasam +1 ler gelir.

Roger'a çamur atsam, sırf oğlu diye masum çocuğun peşinden gittiler dersiniz. Neden potansiyel yüzünden. 4 imparator var ama denizciler Wb ile savaştı, neden? Şimdiye kadar neden yonkou karşısında böyle bir şey yapmadılar? Ace yüzünden güç kaybetmeyi göze aldılar. 1-2 amiral gitse daha 3 yonkou kalıyor geriye ama denizciler Ace için dengeleri bozdu.

Benim için Ryuuma >> Op den hangi karakter varsa.

Roger en dersen oğlu da en olabilirdi demen lazım. Sen çelişiyorsun. Bende Madem Roger en, oğlu da en potansiyelli adamdı diyorum, işte sizin Roger'ı kabul ediyorum. Sizde işinize geldiği zaman istediğiniz yerden bakıyorsunuz. Luffy eğer Roger'ı geçebiliyorsa herhangi biri de geçebilir, Zoro-Sanji-Coby...

Birde potansiyel ile gücü karıştırıyorsunuz. Herkes bütün gücünü sonuna kadar kullanıyor mu? Dragon ilerlememiş diyorum fikir ve devrim o yüzden amiral ayarı. Ayrıca amiral 5 ise yonkou 1o demem hiç bir zaman. Akainu yonkou olabilir bana göre.

Luffy-Garp
Ace-Roger desen tamamen haklısın ama Luffy daha potansiyelli dersen Roger zirveydi demeyeceksin. Roger'ın babası falan sorgularsak en başa kadar gideriz. O zaman da Zoro>Luffy diyebilirler. Kimin oğlu olduğun önemli değilse Dragon konusunda haklıyım. O konuda bana örnek sunup burada görmezden gelmek çelişkinin kralı.

Dediğim gibi Ace benim için önemli değil ama Luffy fanlarının olayını görmüş oluyoruz.
Luffy ana karakter. O yüzden Luffy geçer diğerleri geçemez. Bu kadar basit. Coby, Sanji ve Zoro kim? Fikir ve devrimden ilerlememek de ne oluyor? Adamı o kadar sakladı. Kalkıpta amiral demez. Bende Amiral 5 Yonko 10 demiyorum. Ama yonkoları yinede zirveler olarak görüyorum. Hele ki Luffy'nin önüne çıkacakları. Dragon besbelli saklanan bir karakter. Oda bunu amiral gücünde olmak için saklamıyor. Şİmdi durum başka yöne kaymasın ama Mihawk gibi ele güne rezilde etmiyor. Adam gidiyor Sabo'yu eğitiyor mesela.

Luffy daha potansiyellidir. Bunun için onun anasına bunu dayısına bakmaya gerek yok. Seriyi oku yeterli. Adam ana karakter daha ne? Ace ne peki? Ha Roger'ın oğluydu değil mi?

Ace'i Roger için yakaladılar. Babası gibi olmasından korktular çünkü. Ama bu demek değil Luffy'den daha potansiyelli. Luffy zaten yaptıklarıyla göstermiş kalitesini. İrade olarak önde mesela. Açık ara hemde. Adam yenildim diye Beyazsakala katılmış. Luffy katılırmıydı sence? Hem de tayfası yanında olmasına rağmen?

Benden bu kadar. Luffy daha potansiyelli. Ama bunda aile Luffy'nin daha potansiyelli olduğunu gösteren etmenlerden biri. Luffy'nin potansiyeli sadece buna dayanmıyor yani.
Ace in in bu hale gelmesinin sorumlusu WB dir.neden mi? Sen bu çocuğa geleceğin kk sı olarak bakıyosun ama şu çocuğu alıp bi haki öğretmiyosun, adam hakisiz yeni dünyada mücadele ediyor. Bide bu adam da kral hakiside var buna rağmen yanında alıp bi haki öğretmiyosun yakışmadı babaya
Trollse komik gerçekse değil.

Luffy ana karakter. O yüzden Luffy geçer diğerleri geçemez. Bu kadar basit. Coby, Sanji ve Zoro kim? Fikir ve devrimden ilerlememek de ne oluyor? Adamı o kadar sakladı. Kalkıpta amiral demez. Bende Amiral 5 Yonko 10 demiyorum. Ama yonkoları yinede zirveler olarak görüyorum. Hele ki Luffy'nin önüne çıkacakları. Dragon besbelli saklanan bir karakter. Oda bunu amiral gücünde olmak için saklamıyor. Şİmdi durum başka yöne kaymasın ama Mihawk gibi ele güne rezilde etmiyor. Adam gidiyor Sabo'yu eğitiyor mesela.

Luffy daha potansiyellidir. Bunun için onun anasına bunu dayısına bakmaya gerek yok. Seriyi oku yeterli. Adam ana karakter daha ne? Ace ne peki? Ha Roger'ın oğluydu değil mi?

Ace'i Roger için yakaladılar. Babası gibi olmasından korktular çünkü. Ama bu demek değil Luffy'den daha potansiyelli. Luffy zaten yaptıklarıyla göstermiş kalitesini. İrade olarak önde mesela. Açık ara hemde. Adam yenildim diye Beyazsakala katılmış. Luffy katılırmıydı sence? Hem de tayfası yanında olmasına rağmen?

Benden bu kadar. Luffy daha potansiyelli. Ama bunda aile Luffy'nin daha potansiyelli olduğunu gösteren etmenlerden biri. Luffy'nin potansiyeli sadece buna dayanmıyor yani.

Trollse komik gerçekse değil.
Ace sadece Wb'ye katıldı diye mi potansiyeli bitiyor. luffy kimsesiz bir çocuk olsa hepsine tamam. Bir çocuk Shanks'ı hayal eder ve geçer. Luffy'nin babası Luffy yüzünden en güçlü görülüyor diğer konuda. Kusura bakmayın ama aynı mantık Ace'yi en potansiyelli adam yapmaya yeterli. Hem Ace 2 taraftan D. ama Luffy'nin annesini bilmiyoruz.

Luffy de Shanks'a katılmak istiyordu? Ayrıca Shanks'da, Roger'ın miçosu. Wb kendi yerine Ace'yi koysa tüm dengeler değişecekti. 2 yonkoulu tayfa olacaktı Wb ailesinde. 1 kral Wb diğer kral Ace, çok rahat akıp giderdi. Ayrıca Ace tamam yenildim emrine gireyim demiyor. Defalarca gemide Wb'ye dalıyor. En son Marco ile konuşuyor ve hayalini kurduğu ortamı bulduğunu fark ediyor. Aynı Ace daha Wb'ye gitmeden önce Shanks'a en büyük olacağını söylüyordu. Adam huzuru buldu Wb'de.

Dediğim gibi Ace 102 ise Luffy 100 eder, yaşasa Ace'nin 102 olacağı kesin değil. Luffy'nin herkesi aşacağı kesin ama potansiyel farklı bir şey. Kafa dede demişti. Garp'ı da biliyor ayrıca. Mangada geçti. Mangayı mı yalanlayalım şimdi.

Luffy göstermiş olayı nedir tam olarak? Diğer kişiler irade göstermedi mi bu seride? Bunu neye göre ölçüyorsun, Ace çocukken Luffy için h. haki patlattı. O kaç sene önce göstermiş o zaman.

Ben şahsen kimsesiz çocukları daha çok seviyorum. Naruto ve Luffy böyleydi ama sonradan bozdular. Zaten yapabileceklerine ailelerine baksan şaşırmazsın.

Bana en başta Ace daha deyince helal doğruyu bulmuşsun deseydin daha farklı olurdu. Dragon en iyi yapılmaya çalışılırken burada Luffy daha iyi demek, neresinden baksam çelişkili duruyor. Ama o ana karakter olayına girmeyelim. Çünkü Ace zaten yaşamıyor. Abisi ölür ve küçük kardeş en iyi olur. İkisi de yaşasaydı o ana karakter denilebilirdi. İtachi ölür ve Sasuke en iyi olur. İtachi dahiydi ama öldü.

Ace 102 olabilirdi ama 70'i görmeden öldü.

Sergen Yalçın deyim. Yeteneği ve yaptığı işler arasında dağlar var. Potansiyelini harcadı. Ya da Arda Turan ve Serfar Özkan deyim. Arda Gs de iken. Bjk'li arkadaşlar ona çalım atmayı Serdar öğretti diyorlardı. Öyle şeyleri nette bulabilirsin. Daha yetenekli görülüyordu. Biri 1. lige düştü diğeri Barca gördü.

Belki bu Ace'in ölümü de editörün işidir :D Kimse bu editör inşallah daha fazla Yeşilçam izlemez ya. Hep bi dram peşinde salatalık.

]Şimdi şu gerçeğide göz ardı etmemek lazım ace in akaninu karşısında ölmesin bi nebzede olsa luffy nin de kamilliği var.Bir dk önce abinle milleti dövüyosun sonra abin vs atarken birden gücün bitio yaşam kartını elinden düşürüosun bide emekleyerek almaya çalışıosun yani magma ya gelde mıhla beni diyosun resmen ace te mecbur abilik racanun dan atladı tmm benim kekoluğum sen boşa ölme ben giderim dedi:D
Orada Ivankov sınırına geldi diyor. Yani hormonun bitmesinden kilitleniyor orada aslında. Ben öyle yorumladım.

Belki bu Ace'in ölümü de editörün işidir :D Kimse bu editör inşallah daha fazla Yeşilçam izlemez ya. Hep bi dram peşinde salatalık.
Editörü Oda Ace'i ilk çizdikten bir yıl sonra onu öldürmeyi planlıyordu diye bir şey demişti, hatırlıyorum.

Ace sadece Wb'ye katıldı diye mi potansiyeli bitiyor. luffy kimsesiz bir çocuk olsa hepsine tamam. Bir çocuk Shanks'ı hayal eder ve geçer. Luffy'nin babası Luffy yüzünden en güçlü görülüyor diğer konuda. Kusura bakmayın ama aynı mantık Ace'yi en potansiyelli adam yapmaya yeterli. Hem Ace 2 taraftan D. ama Luffy'nin annesini bilmiyoruz.

Luffy de Shanks'a katılmak istiyordu? Ayrıca Shanks'da, Roger'ın miçosu. Wb kendi yerine Ace'yi koysa tüm dengeler değişecekti. 2 yonkoulu tayfa olacaktı Wb ailesinde. 1 kral Wb diğer kral Ace, çok rahat akıp giderdi. Ayrıca Ace tamam yenildim emrine gireyim demiyor. Defalarca gemide Wb'ye dalıyor. En son Marco ile konuşuyor ve hayalini kurduğu ortamı bulduğunu fark ediyor. Aynı Ace daha Wb'ye gitmeden önce Shanks'a en büyük olacağını söylüyordu. Adam huzuru buldu Wb'de.

Dediğim gibi Ace 102 ise Luffy 100 eder, yaşasa Ace'nin 102 olacağı kesin değil. Luffy'nin herkesi aşacağı kesin ama potansiyel farklı bir şey. Kafa dede demişti. Garp'ı da biliyor ayrıca. Mangada geçti. Mangayı mı yalanlayalım şimdi.

Luffy göstermiş olayı nedir tam olarak? Diğer kişiler irade göstermedi mi bu seride? Bunu neye göre ölçüyorsun, Ace çocukken Luffy için h. haki patlattı. O kaç sene önce göstermiş o zaman.

Ben şahsen kimsesiz çocukları daha çok seviyorum. Naruto ve Luffy böyleydi ama sonradan bozdular. Zaten yapabileceklerine ailelerine baksan şaşırmazsın.

Bana en başta Ace daha deyince helal doğruyu bulmuşsun deseydin daha farklı olurdu. Dragon en iyi yapılmaya çalışılırken burada Luffy daha iyi demek, neresinden baksam çelişkili duruyor. Ama o ana karakter olayına girmeyelim. Çünkü Ace zaten yaşamıyor. Abisi ölür ve küçük kardeş en iyi olur. İkisi de yaşasaydı o ana karakter denilebilirdi. İtachi ölür ve Sasuke en iyi olur. İtachi dahiydi ama öldü.

Ace 102 olabilirdi ama 70'i görmeden öldü.

Sergen Yalçın deyim. Yeteneği ve yaptığı işler arasında dağlar var. Potansiyelini harcadı. Ya da Arda Turan ve Serfar Özkan deyim. Arda Gs de iken. Bjk'li arkadaşlar ona çalım atmayı Serdar öğretti diyorlardı. Öyle şeyleri nette bulabilirsin. Daha yetenekli görülüyordu. Biri 1. lige düştü diğeri Barca gördü.
Kafa dedeye şimdi sorsan bakış açısı Luffy'den yanadır. Jinbei'nin söyledikleri yeterli dostum.:D Aç biraz oku bence.

Kafa dedeye şimdi sorsan bakış açısı Luffy'den yanadır. Jinbei'nin söyledikleri yeterli dostum.:D Aç biraz oku bence.
Alpa sen misin? Ace konusunda birlik oluruz diye düşünmüştüm. Ace ve Luffy denk aşağı yukarı. Dragon en görülüyorsa aynı mantık Ace'ye karşı neden geçersiz oluyor ben bunu sorguluyorum. Yoksa herkes Ace daha iyi dese ona da itiraz edecek bir şey bulup gelirdim.:)

Potansiyeli luffyden fazla olmasa ölmezdi.Bildiğim tek şey bu.Ölmek için tasarlandı falan hikaye.Adam Doflamingo gibi çocukluktan h.haki uyandırmış.Erken uyandırmak önemli bence baya.Erken uyandıran daha potansiyelli olabilir.

Ama işte kullanabilmek önemli.Ace ve Doflamingo potansiyellerini çok daha fazla kullanabilirdi aslında ama belki de luffy gibi belli süreçlerden geçmek gerek.6 ayda shabondye gelene kadar ölüp ölüp dirilmek gibi.

Alpa sen misin? Ace konusunda birlik oluruz diye düşünmüştüm. Ace ve Luffy denk aşağı yukarı. Dragon en görülüyorsa aynı mantık Ace'ye karşı neden geçersiz oluyor ben bunu sorguluyorum. Yoksa herkes Ace daha iyi dese ona da itiraz edecek bir şey bulup gelirdim.:)
Ne Dragon ne Roger'ın önemi var bu konuda. Zira Roger' ın babası belki de esnafın biriydi. Seride irade olayına vurgu varken herkes iradesi kadar potansiyelli olur. Ace' te seride bu bakımdan en ust sıralarda ilklerdeydi bence. Luffy ise en potansiyelli adam işte. Onun hikayesini okuyoruz. :) Benim bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık