Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Ne Dragon ne Roger'ın önemi var bu konuda. Zira Roger' ın babası belki de esnafın biriydi. Seride irade olayına vurgu varken herkes iradesi kadar potansiyelli olur. Ace' te seride bu bakımdan en ust sıralarda ilklerdeydi bence. Luffy ise en potansiyelli adam işte. Onun hikayesini okuyoruz. :) Benim bu arada.
Ne alakası var söyleyim. Her konuda Dragon işte Luffy'nin babası ya da Garp'ın oğlu deniyor ya. Ayrıca Fuji'yi veya başka herhangi bir karakteri biz normal hayata göre eleştirince 40 tane şey söyleniyor. Ama Ace'yi gömmek serbest burada. Foruma üye olmadan Ace Hakkında bu kadar negatiflik olucağını düşünmüyorum. 26-17 gibi bir şey var ve ben şaşırıyorum. Luffy'den ne farkı var Ace'nin? Bu çocuğun suçu ne?

Ne alakası var söyleyim. Her konuda Dragon işte Luffy'nin babası ya da Garp'ın oğlu deniyor ya. Ayrıca Fuji'yi veya başka herhangi bir karakteri biz normal hayata göre eleştirince 40 tane şey söyleniyor. Ama Ace'yi gömmek serbest burada. Foruma üye olmadan Ace Hakkında bu kadar negatiflik olucağını düşünmüyorum. 26-17 gibi bir şey var ve ben şaşırıyorum. Luffy'den ne farkı var Ace'nin? Bu çocuğun suçu ne?
O bağlar üzerinden Luffy'i övmek Luffy'e hakaret. Garp bile diyor ki bu bağın bilinmesi( Dragon'un babası olmasını kastediyor.) artık önemli değil. Kendi başına zaten yeterince tehdit oldu diyor. Ace'in de hakkını veririm ben. Gömdüğümü düşünmüyorum.

O bağlar üzerinden Luffy'i övmek Luffy'e hakaret. Garp bile diyor ki bu bağın bilinmesi( Dragon'un babası olmasını kastediyor.) artık önemli değil. Kendi başına zaten yeterince tehdit oldu diyor. Ace'in de hakkını veririm ben. Gömdüğümü düşünmüyorum.
Sen değil diğerleri zaten. Fuji halkı umursamadı desem bin tane şey bulurlar ya da Roci hain desem adam derler ama Ace gibi bir abiye bu yapılır mı?

Ortada tamamen farklı durumlar söz konusu. Boş yere laf çarpıtma. Ace'in orada durduğu her saniye, kendisini tehlikeye atmasıdır. Kaçıp gitmek varken, geri dönmesi mallıktır. Orada herkes Sakazuki'nin ne yaptığının farkında iken, onun laflarını ciddiye alan tek kişi Ace.
Lafı çarpıttığım falan yok. Herkeste Ace kadar t.şak olmadığından yeneyecege adama bile sonuna kadar gider yapıp reis gibi de ölmüştür. Geri vites bir adam degildir kendisi. Bu benim açımdan mallık değil yürek isteyen bir şeydir. Yani sen dövemeyeceğin bir kişi geldiginde ( ufakken) arkanı dönüp kaciyormuydun mahalle de. Bu çocuk üstüne seninle sen kacarken alay etse bile. Siz buna akıllılık mi diceksiniz şimdi. Bence tamamen ikiside aynı olay.

Son düzenleme:
Yiğit adamdı rahmetli. Ace kun'u severim ama iki kere hem kaptan hem baba dediği adamın emrine itaat etmedi. Sonuçları da hiç hoş olmadı tabi.

Güzel dövüşüyordu ayrıca. Bir kaç dövüşünü daha izlemek isterdim.

Lafı çarpıttığım falan yok. Herkeste Ace kadar t.şak olmadığından yeneyecege adama bile sonuna kadar gider yapıp reis gibi de ölmüştür. Geri vites bir adam degildir kendisi. Bu benim açımdan mallık değil yürek isteyen bir şeydir. Yani sen dövemeyeceğin bir kişi geldiginde ( ufakken) arkanı dönüp kaciyormuydun mahalle de. Bu çocuk üstüne seninle sen kacarken alay etse bile. Siz buna akıllılık mi diceksiniz şimdi. Bence tamamen ikiside aynı olay.
Seni kurtarmak için bir sürü insan ölmüş, üstüne baba diye bellediğin adam canını feda etmiş. Herkes senden kaçmanı beklerken, o kadar adamı hayatını hiçe sayıp da karşısında ölebileceğin bir rakibe kafa tutmak mı cesaret oluyor?

BB'ye yakalanana kadar süper gidiyordu sonra yapabileceği en itici harekletleri yaptırdı E.oda.Düzgün işlenseydi en sevilen karekter bile olurdu bence.

Seni kurtarmak için bir sürü insan ölmüş, üstüne baba diye bellediğin adam canını feda etmiş. Herkes senden kaçmanı beklerken, o kadar adamı hayatını hiçe sayıp da karşısında ölebileceğin bir rakibe kafa tutmak mı cesaret oluyor?
Zaten bunların ağırlığı üzerinde eziliyorsun. Birde üstüne sinsi bir herif geliyor tqbi manipüle olunabilir bu karakterde birisiysen özellikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık