Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Yakınlarda Megmar var ama elimde poketop yok.:/

15 lvl olduk ama 20k istiyor artık lvl atlamak iyice zorlaştı, yeni türde çıkmıyor.

1305 vaporeon var birtek elimde iyi olan digerleri 790 starmie 700lerde seaking falan filan...
oyunda hile ile oynarsam sanirim 2 gunde 20 olurum, ve tabiiki bir suru pokemon ile... ama eglencesi kaciyor

Arkadaşlar Pokemon Go’da yakalanabilen tüm pokemonları yakalayıp pokedexi tamamlandım. (Oyunda şuan mevcut olmayan ditto,Efsanevi Kuşlar, Mew ve Mewtwo haricinde tüm pokemonlar)

Toplamda 145 Pokemon. Bölgesel olanları 5km ‘lik yumurtalardan çıkardım. Hatta bazen iki yumurtadan 2 tane aynı anda çıktı :alkis: (Aynı anda kırılan yumurtalarda nedense öyle bir durum oluyor aynı pokemon çıkıyor çoğunlukla, şeker kasmak için ilginç bir yöntem olabilir)

Eksik olan son pokemon olan Muk’u elde etmek için grimer toplayıp evrimleştirdim. Bu anıda video’ya çektim. En yukarı linki koydum. izleyebilirsiniz.

Bir yandan 600d’yi tutup bir yandan telefonu kontrol etmek zor oldu. Oyüzden kusura bakmayın.

Oyunuda zirvede bırakıyorum :ehe: Sırf bırakabilmek için tamamladım zaten listeyi. Enterasan şekilde bağımlılık yapıyor oyun.

Aslında oynadığım en kötü pokemon oyunu. Çok çok gelişmeye ihtiyacı var.

Yeni özellikler gelirse bir ara yine bakarım :D

Pokedex'in resmi

@sin goat

Helal olsun :D benim amacım da pokedeksi tamamlamak şu an 16 level 76 poke türündeyim. Sorularımı şöyle sıralayayım
1 nerde yaşıyorsun?
2 Bot fakegps pokevision gibi hile kullandın mı?
3 kaç levelde bitti? :D

[
Eyvallah :)

@sin goat

Helal olsun :D benim amacım da pokedeksi tamamlamak şu an 16 level 76 poke türündeyim. Sorularımı şöyle sıralayayım
1 nerde yaşıyorsun?
2 Bot fakegps pokevision gibi hile kullandın mı?
3 kaç levelde bitti? :D
1-İstanbul Bayrampaşa'da yaşıyorum ama burada hiç pokemon yakalamadım. Beşiktaş ve kadıköy sahiline gittim hep. Oralarda neredeyse tüm pokemonlar var. Maçka parkı Charmander kaynıyor. Kadıköy'de 4 başlangıç pokemonunu'da çok rahat yakalarsınız. Bunun haricinde hemen hemen tüm pokemonlar çıkıyor. Özellikle kadıköy cennet. Pokemonların yarısınıda gökçeada'dayken yakaladım. Yumurtlaarın çoğunuda oradaki otobüste(yavaş gidiyor çünkü) ve istanbul'a dönüş otobüsün'de kırdım. Kadıköy'e vs giderkende toplu taşıma araçlarındayken kırmışlığım var. Hızlı giderken saymıyor ama yavaş giderken sayıyor. Burada püf noktası tam yavaş giderken açıcaksınız. İlk önce hızlı gidip sonra yavaş gitse bile, yavaş gittiği halini bu sefer saymıyor.

2- Bot, fake gps kullanmadım.

Ama pokevision ve skiplagged kullandım. Özellikle skiplagged'i tavsiye ederim, pokevision'dan çok daha iyi ve stabil çalışıyor. Tek tek bölgelere tıklamanıza gerek kalmıyor. Bunu hileden saymıyorum çünkü nearby listesi çalışmıyor. Lure'da vs hep aynı pokemonlar geliyor.
https://skiplagged.com/pokemon/#

Pokevision'Dan ve skiplagged'ten bir pokemona odaklanıp gittim. Mesela kadıköyde dratini'ye odaklandım. Zaten sahilde günde 6-7 'tane çıkıyor. 2-3 gün boyunca sırf dratini avladım. Ve dragonite'a kadar evolve yaptım.

En son işte muk kaldı. Onuda son grimer'ı yakalayıp video'ya aldım.

3- 24.level'in ortasında bitti. Ama 23.level'de 100'den fazla evolve yaptım ve level kasmayı bıraktım. Pokedexi tamamlamaya odaklandım. Pokemon avalama sayım %90 oranında düştü. Bundan sonra levelin çok anlamı yok. Şuan oyun çok eksik zaten çok sıkıldım bırakmak için kendime son bir challenge koydum ve tamamlayıp bıraktım. Level kasmak istesem yine kasabilirim evolve edebileceğim bir dünya pokemon var. Pokedexi tamamlarken evolve ettiğim bir sürü pokemonu'da lucky egg olmadan ettim.

Elimde şuan 2 lure , 2 incense , 1 lucky egg var.

Dediğim gibi eğer oyuna işte trade , pvp vs getirirlerse yine bakarım. Onun haricinde pokemon oynamak istesem psp'te tüm hepsi var(bunla kıyaslanmaz bile) ve hatim ettim zaten onları :)

Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olurum. Oyuna şuan tam hakimim diyebilirim.

-----------

Bu arada bu arkadaş 142 yapabilmiş. Kardeşiniz 145 yaptı bunuda belirtiyim :D Ama bizi haber yapmazlar :D

http://onedio.com/haber/hayaldi-gercek-oldu-tum-pokemonlari-toplayan-pokemon-go-oyuncusu-723031

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık