Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

az once fake gps ile oynadim, tam anlamiyla salakca ama iste iyi yanlarida var, dragonite, pulsar falan ne istersen git al.
bir daha kullanacagima inanmiyorum, oyunun tadi kalmiyor...

Croco-Boy

Hile biraz basit insan işi. Geride kalmamak için kullaniyorum bahanesi daha bi basit. O yuruyerek gittigin mesafe sonrasi aldigin pokemonun keyfi inanilmaz guzel. Mesela 517 lik Growlith gelistirdim 1100 küsür Arcanine yaptim inanilamz haz veriyor. Ve haftada bir kere izin gunumde poketopu toplamaya cikiyorum diger gunler anca işe git gel yumurta icin km kasiyorum.

Hilesiz hurdasiz pasif ama egleniyorum ;)

Hile biraz basit insan işi. Geride kalmamak için kullaniyorum bahanesi daha bi basit. O yuruyerek gittigin mesafe sonrasi aldigin pokemonun keyfi inanilmaz guzel. Mesela 517 lik Growlith gelistirdim 1100 küsür Arcanine yaptim inanilamz haz veriyor. Ve haftada bir kere izin gunumde poketopu toplamaya cikiyorum diger gunler anca işe git gel yumurta icin km kasiyorum.

Hilesiz hurdasiz pasif ama egleniyorum ;)
Katılıyorum. Bu gece coin toplamak için 3 tane gym arasında koştururken(başkaları da gyme saldırıyordu) yaşadığım heyecan tarif edilemez.

20 lvl, 100km ustu yol yapmisim, 500 den fazla pokemon yakalamisim. Cesit 65, evrimleri yapsam 70e cikar. Hepsini isimin dustugu yerlere geze geze giderek buldum :D
Hizli Level atlamak isteyen, Bol bol pidgey-ratata-weedle yakalasin. Cunku bir pidgeyin pidgietto evrimi icin 12 candy lazim, weedlein evrimi icinde 12candy, ratata ise 25 candy. bu 3 pokemonun son evrimlerine gecirmenize gerek yok, cunku en gelismis halleri bile ilerde hic bi ise yaramiyor. Sakin bunlara stardust harcamayin:) Herhangi bir poke stop'ta Lore modul acin, ardindan ise Lucky eggi devreye sokun, Yaklasik 50 yada 100 tane evrimlesecek pidgey ve digerleri varsa, Sadece her bir basit evrimden 1k xp alirsiniz, Ardindan lure modul ise size deli gibi basit pokemonun ortaya cikmasini sagliyacagi icin 30 dk de 20den fazla pokemon yakalarsiniz. Bu sekilde yapinca atiyorum 100evrimlestirilecek degersiz pokemonunuz varsa, 30dk icinde yaklasik 120000 XP toplayabilirsiniz, Buda 20 ustu icin ortalama 2-3 level, altindakiler icin 3-5 lvl eder. Arkadas grubuyla oynuyorsaniz, birbirine yakin 3 pokestopta 3 lure birden acin. O zaman yakalayacagnz pokemon sayisi 3 katina cikar. Bilmeyenler icin ise Incence 30dk boyunca yaklasik her 3-5dk icinde size yakinlarda gorunmeyen bir pokemon cikmasini sagliyor. Bu parfumu iyi kullanmak lazim, icerisinde saglam pokemonlar bulunan parklarda acarsaniz daha iyi seyler yakalarsiniz. Son olarak 20 lvl alti zor bulunan pokemonlarinizi sakin evrimlestirmeyin, ulasacagi cp 1k nin ustune cikmaz, ilerledkce cikarmak icin deli stardust harcamak zorunda kalirsnz, Halbuki 20 lvl oldgnzda 300 cp evrimlestirdgnz pokemonu, direk 600 700cp bulabiliyorsnz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık