Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu.Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokémon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak.Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler.Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlanacak.

Oyun devrim niteliğinde sohbet muhabbet kısmı da burası olsun :D

Apk'sını buradan indirebilirsiniz.

Indirdim oyunu ama acayip gereksiz ve boş bir oyun ya. Evde yatağımın üstünde çarmendır yakaladım bir sonraki pokemonu karşı mahalledeki camide gösteriyor. Şimdi işin yoksa camiye git pokemon yakala. Abim Miamide yaşıyor orda insanlar hep sokaklara dökülmüş pokemon yakalamak için. İşsiz olacaksın bisiklete atlayıp dolaşacaksın yoksa acayip fuzuli. :D

MDL_Roronoa

Geliştirilmeye çok müsait bir oyun. İlk sürümler olduğundan pokemon yakala falan dışında pek bir esprisi yok. İleride çok daha iyi şeyler çıkacaktır. Ortalık kuştan geçilmiyor :D

Dün 1.41 km yürütmüş beni :D Şimdi de çantamda 2 km yürüyünce kırabileceğim bir yumurta var, şu sıcakta yine yürüyeceğim. Oyun gerçekten devrim niteliğinde bu arada.

Güzelse indireceğim ama yakında sokakta kendi kendine triplere giren çocukları görürsek. Kesin Türkiye'de yine biri camdan atlar haberlere çıkarız.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık