Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

İlk defa arkadaşlarla toplandık dedik hazır toplu taşıma ücretsizken gidelim Beşiktaşa yakalayalım bir şeyler. Resmen hayal kırıklığı oldu. Duvarlara bakınca Magikarp görüyorum. 16 levelim en güçlü pokemon 800 cp. Bayağı güçsüz kaldım ben.

İlk defa arkadaşlarla toplandık dedik hazır toplu taşıma ücretsizken gidelim Beşiktaşa yakalayalım bir şeyler. Resmen hayal kırıklığı oldu. Duvarlara bakınca Magikarp görüyorum. 16 levelim en güçlü pokemon 800 cp. Bayağı güçsüz kaldım ben.
İşte o magikarpları birleştirip gayrados yapıcaksın ve güçlü pokemonun olmuş olacak.

Zaten 16 level'de birşey bekleme bol bol pokemon yakala candy biriktir ve lucky egg ile beraber 50-100 arası evolve yap. 20. levelden sonra baba pokemonlar gelmeye başlıyor.

19Levelim
Su an 1330lük exeiqutor ve 932lik jynx en güçlü iki pokemon. 115Km yol katetmişim.
75Tane pokedex te kayıtlı tür 863adet poke yakalamisligim var bunların 450Kusur tanesi ratata ve pidgey :D

Pigdey weddle caterpie toplam da 75 tane evolve yapabilecek kadar şeker topladım. 19 levelim 20 den sonra mı evolve basayım eggle?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık