Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baldur geldi gene. Bizim oğlan da iyice bozuttu. Epey sinir bozucu oldu. Cehenneme düştük. Bir de arada Muspelheim'daki Trial'ları yapıyordum da 4. seviyede bıraktım. 100 kişi öldür diyor. 20 dakika sürer rahat. :/
“Glaive storm” adında bi ağır runic saldırı vardı. Onu bulduysan bi dene. Baltan herkese bi kere vurup sana geri dönüyor ve runic hasarın iyiyse tek atabiliyor zayıf düşmanlara. Benim runic yüksekti o yüzden kesin konuşmayayım da direk 5+ kill alabiliyorsun. Çok sürmez 100 kişi öldürmen. Çocuğa da alan vuran bi rune seç kalan canlarını o temizler.
_____

O velede şiddet uygulama seçeneğim olsa falakaya yatırırdım ben. Çok uyuz etmişti beni orda.

Son düzenleme:
“Glaive storm” adında bi ağır runic saldırı vardı. Onu bulduysan bi dene. Baltan herkese bi kere vurup sana geri dönüyor ve runic hasarın iyiyse tek atabiliyor zayıf düşmanlara. Direk 5+ kill alabilirsin. Çok sürmez 100 kişi öldürmen. Çocuğa da alan vuran bi rune seç kalan canlarını o temizler.
_____

O velede şiddet uygulama seçeneğim olsa falakaya yatırırdım ben. Çok uyuz etmişti beni orda.
Şimdi kapattım da açınca bakarım. Sanki Kratos ile birlikte ben de iş yapıyormuşum gibi ağırlık çöküyor bu oyunu oynarken. Bir de çok tatmin edici bir hissi var her şeyin. Mesela sandık açarken gerçekten açıyormuşsun gibi hissiyat veriyor. Çok kaliteli oyun harbiden.

Çocuğun maşallahı var. Bazen uzakta duruyorum, bu ok atıyor öyle. :oleyo2:

Işık hızında şımardı, annesinin anısına hakaret etti falan. Bence biraz abartıya kaçtı kendini bozma konusunda diyeceğim ama çocuk olduğu için normal gibi. Bir de babasıylayken sürekli baskı ve emir altında olduğu için Tanrı olduğunu öğrenince her istediğini yapma ihtiyacıyla yanıp tutuşması da bir yandan anlaşılabilir.

Sağ ol bu arada tavsiye için.

Anasını kaybetmiş bir bebe, sürekli babası tarafından baskılanırken tanrı olduğunu öğrenip iki şımardı diye küçücük çocuğu linç ediyonuz :/
2 şımarmak ayrı şey. “Elflere niye yardım etmek istemediğini şimdi anladım. Üç beş ölümlü gelmiş bizi kendi küçük, önemsiz problemleriyle uğraştırıyorlar. Bize ne” demek ayrı şey.

Her gördüğüne yardım eden, hayvana kıyamayan çocuk bi anda ölümlüleri sallamayan, herkese “sizin gibi değersiz varlıkların, küçük problemlerini dinleyemem tanrıyım ben” diyen bi canavar oldu. Annesinin anısına bile saygısızlık etti. Tanrı değildi diye annesi gözünde değersizleşti.

Herhangi bi çocuk böyle davransa bişey demem. Atreus çok çok fazla iyi niyetli ve empati kurabilen biriydi. Çocuğun süper gücü hatta empati kurmak. Başka varlıkların duygularını hissedebiliyor. Böyle bi karakter asla o şekilde davranmamalıydı bence.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık