Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye odaklı oyuncu çok değil. Eline DMC almıyorsun sonuçta 1.oyunun devamı diyorlar.
1.oyun hikaye oyunudur. 2. oyun tam bir rezillik.

Benim virüse karşı bağışıklığım var diyor biri diğeri de aa ben de hamileyim diyor xD düşün yani olayı hahaha :hhh:
Evet hamileyim diyorsa iş bitmiş demektir :rolleyes:
Hikaye o kadar kötü değil millet çok gaza geldi bence :D
Abby trans karakter diye eleştiren var mesela hala :D

Son düzenleme:
İlk hafta +4m sattı işte 5 barajını geçmiştir. Geçmese de önemli değil .d
İlk oyunu 30m'ye yakın sattı. Sen gelmiş ne anlatıyorsun ya.
Days Gone 8'den fazla sattı ama büyük başarısızlık dediler.

Oyunun oynanışını sevmiş olabilirsin ama gözünü seviyim yeter da, bu şeyden bahsederken bile miden bulanıyor. Benden bu kadar.

İlk oyunu 30m'ye yakın sattı. Sen gelmiş ne anlatıyorsun ya.
Days Gone 8'den fazla sattı ama büyük başarısızlık dediler.

Oyunun oynanışını sevmiş olabilirsin ama gözünü seviyim yeter da, bu şeyden bahsederken bile miden bulanıyor. Benden bu kadar.
Reis sen başlattın tartışmayı. Ne zaman övsek üzerimize çullanıyon :D

Dediğim kısım zaten sen +5 barajına laf ettiğin içindi. İlk oyunun ticari başarısının yanında sönük kalıyor zaten ama ilk oyunda çıkar çıkmaz 30 milyon sattı sanki. Yıllar geçtikçe daha da satacak işte. İlk oyun kadar olmasa da genel oyun piyasası için büyük bir satış sayısına ulaştı.

İlk oyunun klişe sayılabilecek hikayesindense oyuncuyu bu şekilde ortada bırakan, iyi ve kötünün olmadığı ve klasik mutlu sonla bitmeyen hikayeyi tercih ediyorum.

Bir insanın Ace, Wb, Zoro, Luffy haricindeki görüşleri bu kadar tutarlı, mantıklı ve seksi olabilir mi ya? Alnından öpüyorum @RedTeroR

Last of Trans ilk oyunun çeyreği kadar olumlu etki yapamamış, insanların gönlünde ve aklında yer edinmemiş teknik anlamda mükemmele yakın ama genel anlamda yapacağınız işi seveyim kıvamında bir oyundur. Rdr 2 ve GOW gibi yapımların önünde gösterilmeyi bırak kıyaslanması bile küfürdür bana göre. Her zaman diyorum, dayayacaksın sinematik kamera üstüne grafiği salacaksın piyasaya. Bağımlısı çok. Boktan bir yapım olan Çöpetsunun animasyon kalitesi neticesinde gördüğü ilgiyi düşünün benzer şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık