Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apex Legends kesinlikle türünün en iyi oyunu. Tiksindiğim bir tür olmasına rağmen aşırı zevk alarak oynamamı sağlayacak kadar akıcı bir oynanışı ve eğlenceli kombatı var.
Battle Royal evreni çok büyük tatsızlıklar içerirken ve şirketlerin oyuncuların cebindeki parayı legal yoldan aşırma platformu olarak kullanılırken ironiye bak ki o kadar şirket arasında bi EA bu işin tadını tuzunu bozmadan devam ettirebildi. Apex Legend'i çıktığı ilk gün indirip oynamıştım ve ara sıra indirip hala oynarım hatta şubat ayında yeni nesil güncelleme gelince tekrar indirecem.

Fortnite Epic'in kozmetik mağazasına dönüşse de içerik olarak hakkını yemeyeyim. Eventlerde oyunun ortasında Ariana Grande ve Travis Scott'a falan konser verdirtiyor manyaklar.
Epic varını yoğunu sokuyor ama beceremiyorum oyunu ve açıkçası oyunu iyice öğrenene kadar da her el 10-12 yaşındaki bebeler tarafından tecavüz edilmeyi de kendime yediremem.

Warzone gibi kırık bir oyunu millet hala nasıl oynuyor anlamış değilim. Tamam zamanında bende çok oynadım ama şu an oyunun geldiği nokta çekilecek gibi değil.
Çıkalı 2 sene olmuş, ortada ne adam akıllı bir optimizasyon var ne de düzgün anti cheat sistemi oturtabildiler. Bir oyun 150-200GB olabilir mi ya, indiği anda bütün sisteme hükmediyor namussuz.
Warzone Activision'un senelik çıkardığı Cod oyunlarının reklam tahtası oldu resmen. Oyuna girince ilk karşına çıkan şey Cod Vanguard ve Cod Cold War.
Warzone'a mı giriyorum yoksa mağazaya mı belli değil.

Warzone gibi kırık bir oyunu millet hala nasıl oynuyor anlamış değilim.
Buna kesinlikle katılıyorum. Oyun o kadar anlamsız bir şekilde bozuluyor ki. Saatlerce hatayi çözüp oyuna girmek için bin farklı çözüm arıyorduk. Umarım Microsoft sonrası bir düzeltme yaparlar umudu taşıyorum.

@Historia

En stabil ve zevkli halindeyken dahi Apex kadar iyi değil bana göre. Warzone güzel bir oyun ama bu oyun 100 gb boyutuyla zorba bir şekilde diğer Cod oyunlarının da içinde yer almaya başladığı ve boşa yer işgal ettiği günden beri aldığı bedduanın ardı arkası kesilmemiştir. Toparlanması zor o yüzden. MW oynamak istediğimde ekstra 100 gb bu lanet için indirmek zorunda kalmak sabrım için muazzam bir sınav oluyor.

Etrafta toplanacak o kadar şey var ki düşünüp dile getirdiğimden bile daha yavaş ilerliyorum. Belki de öncelikle dümdüz bitirip, sonrasında tekrar oynayıp her şeyi yapmaya çalışsam daha iyi olurdu. Şu an dağdayım, geçmişte biraz izlediğim için yavaş yavaş götüme koyacağım kelleyi almaya doğru gidiyorum diye düşünüyorum. Şansı yüksek tutmaya çalışırken saldırı ve savunma başta olmak üzere diğer şeyleri de arttırmaya çalışıyorum ama önceliğim şans. Gerçek hayatta şanssız biri olduğum için oyunda böyle yapayım dedim. :oleyo2: Çocuk da iyice yardımcı olur oldu. Aralarındaki dram biraz sündürülüyor gibi hissediyorum ama. Herif çok kapalı içine.
Youtube'da bir walkthrough aracılığıyla oynuyorum oyunu aynı zamanda. Bir şeyleri kaçırmamak için. Tabii yetenek dağıtımı, eşya seçimini falan kendim yapıyorum. Sadece sandık, kuş falan kaçırmamak için. Ancak bir yerde ben ejderha görünce o yan görevi de yapayım dedim. Ejderha kurtarmak için mühür kırıyorsun falan. Keyif aldım epey oradan. Kapışır mıyız diye düşündüm ama bizi "yemedi". Birkaç tane daha böyle görev var sanırım. Konuşmalardan onu anladım.

Şu ana kadar ki yorumuma gelecek olursak hikâye anlatımı güzel, boss çeşitleri zayıf, dünya elbette ki ilgi çekici. İkinci oyunda bu oyunda gideceğimi sanmadığım dünyalara da gidilir diye düşünüyorum.

Bir de Freya benim oğlanın oklarını kırdı ama yay kayışı için koyduğum kırık ok duruyor. Oradan bir şey çıkacak gibi geliyor. Unutmamışlar da hep çiziyorlar. Kadın zaten bir hışımla saldırmıştı oklara. Ya bizi ya da Baldur'u etkileyecek gibi.

Youtube'da bir walkthrough aracılığıyla oynuyorum oyunu aynı zamanda. Bir şeyleri kaçırmamak için. Tabii yetenek dağıtımı, eşya seçimini falan kendim yapıyorum. Sadece sandık, kuş falan kaçırmamak için. Ancak bir yerde ben ejderha görünce o yan görevi de yapayım dedim. Ejderha kurtarmak için mühür kırıyorsun falan. Keyif aldım epey oradan. Kapışır mıyız diye düşündüm ama bizi "yemedi". Birkaç tane daha böyle görev var sanırım. Konuşmalardan onu anladım.

Şu ana kadar ki yorumuma gelecek olursak hikâye anlatımı güzel, boss çeşitleri zayıf, dünya elbette ki ilgi çekici. İkinci oyunda bu oyunda gideceğimi sanmadığım dünyalara da gidilir diye düşünüyorum.

Bir de Freya benim oğlanın oklarını kırdı ama yay kayışı için koyduğum kırık ok duruyor. Oradan bir şey çıkacak gibi geliyor. Unutmamışlar da hep çiziyorlar. Kadın zaten bir hışımla saldırmıştı oklara. Ya bizi ya da Baldur'u etkileyecek gibi.
Biraz mitolojiyle alakalı o kısım. İlerde ne olduğunu belindeki kafa anlatıyor ama diyaloga denk gelmezsen mitolojiden bakabilirsin o okların yapıldığı maddenin neye yaradığına.

PC versiyonu daha iyi geldi bana.

Oyunun native Ps5 sürümü çıkmadı sadece 60fps güncellemesi çıktı. Yani grafikler Ps4 Pro ile tamamen aynı tek fark Ps5 de 60 fps olması.
Yani bu bir nevi Ps4 Pro ile Pc karşılaştırması. Ona rağmen Pc ile fazla fark yok.
Ama evet Pc sürümünde daha iyi gölge detayları ve daha iyi eşya spawnlama range'i gibi özellikler mevcut tabi ultrada oynayacak ekipman mevcutsa.

Baldur geldi gene. Bizim oğlan da iyice bozuttu. Epey sinir bozucu oldu. Cehenneme düştük. Bir de arada Muspelheim'daki Trial'ları yapıyordum da 4. seviyede bıraktım. 100 kişi öldür diyor. 20 dakika sürer rahat. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık