Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hiç life is strange tarzında tamamen hikaye odaklı oyun oynamadım.Önerir misiniz?
Ben hikaye odaklı oyunları severim, seçim yapıp ileride bir şeyleri etkilediğin tarzdakileri. Pek çok oyun var böyle, LiS daha çok liseli tarzı bunların. Ana karakterimiz var, onun liseli arkadaşlarının macerasını yaşıyoruz. Hikaye odaklı bir oyun sever misin, sevsen bile LiS sana hitap eder mi, bilemiyorum. The Walking Dead Season 1 genellikle beğenilir, bu tarz oyunlar arasında. İstersen onunla başlayabilirsin. Hepimizin bildiği TWD'nin farklı senaryoyla oyunlaşmış hali, epey de başarılı yapmışlardı.

Birisi geçenler de bir oyun önermişti daha önce bu dünyaya girmediğime pişmanım falan diyordu.

Degişik bir oyundu retro tarzıydı galiba merak etmiştim 2-3 defa dolaştım mesajı bulamıyorum oyunu hatırlayan var mı.

EA, 3 yeni Star Wars oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu. 3 oyunu da Respawn yapacak.

Daha önce edindiğim bilgiye göre oyunlardan biri Jedi Fallen Order 2, Mayıs ayı gibi duyurulacak ve bu senenin 4. çeyreğinde çıkması bekleniyor.
Diğer iki oyundan biri Star Wars FPS Shooter oyunu olacak ve diğeri de strateji oyunu olacak.
Bunların hepsini Respawn yapacağını düşünürsek diğer iki oyunun çıkması daha uzun sürecek gibi duruyor.

EA, 3 yeni Star Wars oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu. 3 oyunu da Respawn yapacak.

Daha önce edindiğim bilgiye göre oyunlardan biri Jedi Fallen Order 2, Mayıs ayı gibi duyurulacak ve bu senenin 4. çeyreğinde çıkması bekleniyor.
Diğer iki oyundan biri Star Wars FPS Shooter oyunu olacak ve diğeri de strateji oyunu olacak.
Bunların hepsini Respawn yapacağını düşünürsek diğer iki oyunun çıkması daha uzun sürecek gibi duruyor.
Bir bitmedi SW pazarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık