Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıkıcı. :( İlk 2-3 saat ulan ne efsane oyunmuş bea diyorsun ama sonrasında her şey değişiyor. Sürekli aynı şeyleri yapmaktan ciğeri soluyor adamın. Sırf MGS adı için bitirdim oyunu. Oynanış dinamikleri çok çok iyi ama yetmiyor işte tek başına.
Oyunda geliştirilecek eşyalar falan varsa her şeyi tamamlayana kadar sıkılmam ama ne zaman tamamlanacak bir şey kalmazsa işte o zaman koparım oyundan.

Senin Witcher'e bir şans daha vermeyi düşünüyorum bu oyundan sonra, ilk iki oyunu sadece bitirmek için bitirmiştim üçüncü oyunda onu bile yapamadım ama hikaye bitsin diye oynayacam heralde maksat kültür olsun :artiz:

Oyunda geliştirilecek eşyalar falan varsa her şeyi tamamlayana kadar sıkılmam ama ne zaman tamamlanacak bir şey kalmazsa işte o zaman koparım oyundan.

Senin Witcher'e bir şans daha vermeyi düşünüyorum bu oyundan sonra, ilk iki oyunu sadece bitirmek için bitirmiştim üçüncü oyunda onu bile yapamadım ama hikaye bitsin diye oynayacam heralde maksat kültür olsun :artiz:
Modları araştır belki Geralt'ın tipini değiştiren bir mod vardır. :artiz:

Witcher 2 benim favori witcher oyunumdu gizemi falan boldu bayağı ya atmosfer mekanlar falan çok hoşuma gitmişti.

Aha öyle bir şey varsa oynarım la, ciddi ciddi oynarım yani, o kazmanın sıska bacaklarının üzerindeki kapı gibi omuzları kaldıracak havada değilim :hhh:

Azcık özenin karektere bu ne böyle Johnny Bravo gibi :artiz:
Adam aşırı üçgen diye niye kıskanırsın be adam!! Hem oynama sen kültürlenmeni istemem. :artiz:

Adam aşırı üçgen diye niye kıskanırsın be adam!! Hem oynama sen kültürlenmeni istemem. :artiz:
Olay üçgen olsa Dante fanı olmazdık birader, iş elemanı yapanların çapsızlığında irite edici şekilde bi tutarsızlık var karekterin altı ile üstü arasında.

Witcher 2 benim favori witcher oyunumdu gizemi falan boldu bayağı ya atmosfer mekanlar falan çok hoşuma gitmişti.
Oyuna girişte anlatılan hikaye efsaneydi, hem mevcut görev hem geçmiş üzerine söylenenler oyuna çekiyordu ama oynanışı berbat. Zaten Witcher'in açık dünyasını sevmiyorum, otları kenara çekip yoluna bakamıyor :artiz:

Olay üçgen olsa Dante fanı olmazdık birader, iş elemanı yapanların çapsızlığında irite edici şekilde bi tutarsızlık var karekterin altı ile üstü arasında.

Oyuna girişte anlatılan hikaye efsaneydi, hem mevcut görev hem geçmiş üzerine söylenenler oyuna çekiyordu ama oynanışı berbat. Zaten Witcher'in açık dünyasını sevmiyorum, otları kenara çekip yoluna bakamıyor :artiz:
Bana oynanış berbat değil de alışması aşırı zor gelmişti daha çok ama oyunda seçimler çok daha fazla etkiliyordu oyunu bazı kısımlarda hatırladığım kadarıyla bu açıdan güzeldi baya bir.

Bana oynanış berbat değil de alışması aşırı zor gelmişti daha çok ama oyunda seçimler çok daha fazla etkiliyordu oyunu bazı kısımlarda hatırladığım kadarıyla bu açıdan güzeldi baya bir.
Oyuncular genelde seçimlerin oyunu fazlaca etkilemesine bayılıyorlar ama benim için önemli olan seçim falan değil sana verdikleri açık dünyada dilediğince dolanabiliyon mu yoksa sınırlamalar fazla mı.

Mesela Tomb Raider oyunlarını çok severim ama hikayeden ilerle yoksa şu açılmaz bu açılmaz durumu sıkıcı oluyordu. Witcher'i Skyrim'le kıyasladıkları için zaten kıl kaptıydım oyuna sonra girip bakam dedim adamın tipine kıl kaptım daha sonra dövüşler sırasında 10 santimlik çıkıntı için tuş istemesine kıl kaptım ardından dövüş içerisinde kendi keyfine göre uzun ve kısa hareketler etmesine kıl kaptım öyle öyle devam etti yani :)

Ben bir mod bulayım adamın tipini değiştireyim sonra güzel güzel oynarım :bilmem:

@Meradorn

Ayrıntıdan kastım senaryoyla alakalı değil. Oynanışı kastettim. Bu kadar ayrıntıyı başka oyunda görmedim ben. Oyundaki "şaka" amaçlı ekipmanlar bile ayrıntıyla işlenmiş.

Sadece adamın takma kol güçlerinden bile ayrı ilerlemeli bi oyun çıkardı. Kolunu fırlatıp "roket puunch" diye bağırması, 30 metre yakınındaki herkese elektrik verme, koluyla uzaktaki birini tutup kendine çekme, yere yumruk atıp ses dalgası sayesinde etraftaki canlıları görme, ıslık yerine kolunu çevirerek dikkat çekme şuan aklıma gelen güçleri mesela.

Silahları açtıkça ilerde bulduğun silah yapan amca sana çok farklı silahlar yapabiliyor. Bi tüfeğe bomba atar parçası atıp aynı zamanda taramalı tüfeği pompalıya çevirme, uyku gazı atan bazuka gibi şeyler açılıyor.
Fallout 4 çıkarken silah modifiyeleri için o kadar trailer yaptılar ama o oyun bile bu kadar ayrıntılı değildi.

Playstation sistemine girdiğin doğum günü tarihinde ordun sana sürpriz doğum günü kutlaması bile yapıyor. Bunun gibi şeyler oyunun kojimadan çıktığını belli ediyor benim için.

@RedTeroR

Bu oyunda geliştirilecek herşeyi geliştirmen imkansız :D oyundaki online özellikleri kullanıp başkalarının kaynaklarını çalarsan belki mümkün olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık