Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunun hikayesi yarım kalmış tamam ama abartmayın bu kadar. Hiç hikayesi olmasa bile oyun kendini 200-300 saat oynatabiliyor. Eğlenmek için hikaye şart değil.
0'dan ordu kuran efsane özel askersin işte. Bunu bilmek yeterli. Ben de isterdim trailer'da gösterilen hikayenin anlatılmasını ama bu oynanış varken şart değil

@RedTeroR

daha önce söylemeyi unuttum fast travel konusunda sıkıntı çekiyor musun? Sürekli helikopter çağırman şart değil haberin olsun. Bu konuda söylenen çok kişi var belki sen de fark etmemişsindir.

Oyun sürekli auto load yaptığı için oyunu durdurup "return to acc" seçeneğiyle bişey kaybetmeden helikoptere dönebilirsin direk.

Her büyük kampın önünde "delivery point" var. Onlardan birinde kutuya girip beklersen helikoptere binmeden başka kampa fast travel yapabiliyorsun.

İlk iki Witcher oyununu arkadaşımın anlattıklarından, 3'ü ise bizzat oynayıp yarıladığım için biliyorum.(Hala devam ediyorum.) Gerçekten kaliteli bir seri.

Ayın 17'sinde UNS4 turnuvasına katılmayı planlıyorum.

@RedTeroR
3. oyunun açık dünyası gerçek açık dünya. Skyrim gibi yani. İlk iki oyunla alakası dahi yok. Bakarsın bir ara.
Ayıp ediyorsun Sensei :good:

Oyunun hikayesi yarım kalmış tamam ama abartmayın bu kadar. Hiç hikayesi olmasa bile oyun kendini 200-300 saat oynatabiliyor. Eğlenmek için hikaye şart değil.
0'dan ordu kuran efsane özel askersin işte. Bunu bilmek yeterli. Ben de isterdim trailer'da gösterilen hikayenin anlatılmasını ama bu oynanış varken şart değil

@RedTeroR

daha önce söylemeyi unuttum fast travel konusunda sıkıntı çekiyor musun? Sürekli helikopter çağırman şart değil haberin olsun. Bu konuda söylenen çok kişi var belki sen de fark etmemişsindir.

Oyun sürekli auto load yaptığı için oyunu durdurup "return to acc" seçeneğiyle bişey kaybetmeden helikoptere dönebilirsin direk.

Her büyük kampın önünde "delivery point" var. Onlardan birinde kutuya girip beklersen helikoptere binmeden başka kampa fast travel yapabiliyorsun.
Oyunda takıldığım bir yer oldu sadece, Yapılan görevleri tekrar yapıp, istenilen tüm ayrıntılarıyla bitireyim derken her seferinde görev zaten tamamlandı diyordu. Gerçi o işi de halettim.

Helikopteri çağır gir sonra istenilen yere git olayına hiç girmedem ha bu aklıma geldi hızlı gideyim diye ama sonra ne işim var dedim yapmadım zaten biraz daha alışınca acc'ye dönmeyi düşünmek zor olmadı.

Şu asalak gibi dolaşan askerin peşinden çok koştum ilk görevinde daha sonra kutu olayını yapıp yakaladım, kutuya girme olayına sıcak bakmıyordum ama fena değilmiş gerçi o görev hariç kullanmıyorum.

@RedTeroR

Eski motherbase askerini kovalama görevini diyorsan kolay yolu var. Şarkının ismini hatırlamıyorum ama radyondan eski askerlerin hatırlayacağı nostaljik bi şarkıyı açtığında askerin hafizası biraz düzeliyor ve yanına gelip sana "beni terk etmeyeceğini bliyordum boss" diyerek selam verip bekliyor. O sırada yakalayabilirsin adamı.

Bazı görevlerde sadece o görevde bulunabilen özel askerler oluyor. Bazı itemleri yapabilmen için o özelliği olan askerler şart(akıllı misil uzmanlığı gibi).
Görevleri tekrar ederken onlara da dikkat et. Bonus objective listesinde yoklar diye hatırlıyorum.

Edit:kuruları bayırdan kaymak amaçlı kullanabilirsin. Hatta yağmurlu havada daha çok kayıyor yolculuk amaçlı bile kullanılır :D

Gizlilik için kullanacaksan poster tak işe yarıyor bazen.

@RedTeroR

Eski motherbase askerini kovalama görevini diyorsan kolay yolu var. Şarkının ismini hatırlamıyorum ama radyondan eski askerlerin hatırlayacağı nostaljik bi şarkıyı açtığında askerin hafizası biraz düzeliyor ve yanına gelip sana "beni terk etmeyeceğini bliyordum boss" diyerek selam verip bekliyor. O sırada yakalayabilirsin adamı.

Bazı görevlerde sadece o görevde bulunabilen özel askerler oluyor. Bazı itemleri yapabilmen için o özelliği olan askerler şart(akıllı misil uzmanlığı gibi).
Görevleri tekrar ederken onlara da dikkat et. Bonus objective listesinde yoklar diye hatırlıyorum.

Edit:kuruları bayırdan kaymak amaçlı kullanabilirsin. Hatta yağmurlu havada daha çok kayıyor yolculuk amaçlı bile kullanılır :D

Gizlilik için kullanacaksan poster tak işe yarıyor bazen.
Tam o askerden bahsediyorum fena eğlenmedim onla :hhh:

Şu item yükseltme olayında söylediğini anladım Balonu öyle yükselttim gerçi balon fazla op değil mi ? İki saat savaşacağın makineye takıyorum götürüyor :rolleyes:

Tam o askerden bahsediyorum fena eğlenmedim onla :hhh:

Şu item yükseltme olayında söylediğini anladım Balonu öyle yükselttim gerçi balon fazla op değil mi ? İki saat savaşacağın makineye takıyorum götürüyor :rolleyes:
Balon yanlış hatırlamıyorsam gizliyken işe yarıyor. Bi de ağır şeyleri uçurmak pahalı olduğu için ve balon patladığında tüm paran ziyan olduğu için op diyemem şimdilik. Tabi çaldığın şeyi satınca kar yapıyorsun oradı ayrı.
Balonu daha da yükseltirsen op oluyor ama. söylediğim 2 sorunu da (gizlilik şartı ve balonun patlaması) ortadan kalkıyor.
Buddy'lerine de balonlama özelliği verebiliyorsun upgradelerle.

Bu arada büyük konteynırların üstündeyken onları balonla uçurursan balona tutunup sen de uçabilirsin bilgin olsun. Alarm çaldığında genellikle öyle kaçıyorum ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık