Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RedTeroR

Başlarda kötü gelecektir. Tek tavsiyem pes etmemen. Düşman askerlerin seviyeleri F'den S++'ya kadar değiştiği için en baştaki düşmanlar baya kör. Senin karakterinin adı duyuldukça düşmanlar daha sağlam özel askerler tutmaya başlıyor. Sen ilerledikçe yapay zeka düzeliyor baya. Bi de senin ordun da geliştikçe çok güzel şeyler açılıyor.
Yani oynadıkça güzelleşen bi oyun.

@RedTeroR

Başlarda kötü gelecektir. Tek tavsiyem pes etmemen. Düşman askerlerin seviyeleri F'den S++'ya kadar değiştiği için en baştaki düşmanlar baya kör. Senin karakterinin adı duyuldukça düşmanlar daha sağlam özel askerler tutmaya başlıyor. Sen ilerledikçe yapay zeka düzeliyor baya. Bi de senin ordun da geliştikçe çok güzel şeyler açılıyor.
Yani oynadıkça güzelleşen bi oyun.
İlk görevi bitirmeden bir şeyler oldu sonra bi daha açmadım nedense :) Şimdi başlayıp bitireyim. Eğer Horizon kadar varsa yeter bana :good:
Teşekkürler.

Dark Souls iyi gidiyor. Crystal Sage'i fazla zorlanmadan yendim. Endurance 20 oldu. Dex'e vermeye devam ediyorum ama bir sıkıntı var. Bir elimde yüzde yüz fiziksel hasar bloklayan kalkanım, diğer elimde uchigatanam ile devam ediyorum. Fakat dexe fazla abandım seviye yükseltirken. Sanırım dex dual wield için daha iyiymiş. Kılıç kalkanla devam ederken dex vermeye devam edeyim mi sizce?

Dark Souls iyi gidiyor. Crystal Sage'i fazla zorlanmadan yendim. Endurance 20 oldu. Dex'e vermeye devam ediyorum ama bir sıkıntı var. Bir elimde yüzde yüz fiziksel hasar bloklayan kalkanım, diğer elimde uchigatanam ile devam ediyorum. Fakat dexe fazla abandım seviye yükseltirken. Sanırım dex dual wield için daha iyiymiş. Kılıç kalkanla devam ederken dex vermeye devam edeyim mi sizce?
Crystal sage oyunun en kolay 3-4 bossundan biri, bundan 1-2 boss sonra geri gel, görünce anlarsın zaten bossu :)

Fark etmez istediğin gibi git zaten değiştirebilirsin 5 kere buildini. Sevmezsen değişirsin sıkıntı olmaz.

Hikaye olarak öyle ama oynanış olarak da serinin en sağlam oyunu bence.
10 yıl önce çıkmış oyunlarıyla zaten kıyaslayamazsın ama mgs severler olarak mgs tadını alamadık bu oyunda açık dünyaya el verişli bir oyun değil mgs tam olarak kojima bunu başarır diyorduk ama oyunun yarısında konamiyle tartıştıp oyunu bırakmak zorunda kalınca böyle yarım yamalak bir oyun çıktı karşımıza. Mgs serisini efsane yapan hikayesidir bu oyun bir mgs oyunu olarak çok kötü normal bir oyun olarak baya güzel bir oyundu ama kojimanın imzasını sadece oyunun başındaki hastane bölümünde hissedebiliyorsun koca oyunda. Neyse kojima emin ellerde artık sony ile çalışıyor şimdi yapsın istediği kadar özgürce oyununu bakalım 2019 da göreceğiz.

Snake karakteri One Piece'te olsaydı, ah ah. Hatta tayfada olsaydı :'(

Colonel: Snake, görevin Grand Line'e giriş yapmak ve Raftel'i bulmak.
Snake: Umarım akşam yemeğinde evde olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık