Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Souls oyunu değil o.

Fallout 1,2 ve Baldurs Gate serisi cidden çok mu güzel yoksa eski sevicilik yüzünden mi bu kadar övülüyor.Ona göre listeme ekleyeceğim.Hani grafikleri çok sıkıntı eden biri değilim ama oyunlar cidden oynanmayacak eskilikte gözüküyor.Çok fazla şey kaybeder miyim?
@Raiden a katılıyorum.Zamanında bir çok yenilikler ile geldikleri için bu kadar övülüyorlar.Şİmdi oynasan yüz tane kulp bulursun ama o zamanların paha biçilemez oyunlarındandır.

Hack and Slash tarzı oyun sevlenler var ise yazdıgım oyunlara bir göz atın kesinlikle tavsiye ediyorum, tekrar tekrar oynamak bile hala zevkli.

*Devil may cry 3-4(5. serisi 'DMC: devil may cry' diye geçiyor hikaye ve oyun motoru değiştirildi. 6. seri yani 4 ün devamı bu sene çıkabileceği söyleniyor)
*Metal Gear Rising: Revengeance
*Darksiders 1-2(3. seri bu sene çıkıcak)
*Castlevania Lords Of Shadow 1-2

Hack and Slash tarzı oyun sevlenler var ise yazdıgım oyunlara bir göz atın kesinlikle tavsiye ediyorum, tekrar tekrar oynamak bile hala zevkli.

*Devil may cry 3-4(5. serisi 'DMC: devil may cry' diye geçiyor hikaye ve oyun motoru değiştirildi. 6. seri yani 4 ün devamı bu sene çıkabileceği söyleniyor)
*Metal Gear Rising: Revengeance
*Darksiders 1-2(3. seri bu sene çıkıcak)
*Castlevania Lords Of Shadow 1-2
Castlevania bir Gabrielin maceraları apayrı bir serüvendir zaten dmc ise son oyunu iki kez bitirdim ama artık oynuyamıyorum kro bir dante gördükçe Yeni oyun gelecek umarım asıl hikayeye. Darksiders 3 ilk iki oyundan daha bir hack n slash olacak gibi duruyor zincir falan derken castlevaniadan örnek almışlar sağlam bir. MGR İse güzel oyundu gerçi trailerlar da gösterdikleri kadar muhteşem bir oyun çıkmamıştı ortaya ama devamı gelse güzel olabilir gerçi karakter aslında mgs serisinde bir yan karakter olduğundan fazla uzatmak istememişler.

Bir ara bedavayken Koyun diye bir oyun almıştım. Bugün steamde gezerken oyunun paralı olduğu dikkatimi çekti. İndirdim ve yaklaşık iki saat kadar oynadım. İlginç bir oyun, arkaplanı çizimleri çok hoş. Bayağı beğendim yani çizimleri, atmosferi. Hikayesi eh işte. Altyazı ile anlatılan bir hikaye. Wasd sağ tık sol tık ve q e f tuşlarını kullanıyoruz. Yani oldukça sade bir kontrol şeması var. Genel olarak keşife yönelik bir oyun ilerlemek için kendiniz gezerek keşfetmeniz gerekiyor. Kendince küçük bulmacaları var birçok yerde. Hepsi sol tık ile çözülse de güzel olmuş bulmacaları ben beğendim. Çok farklı olmasa bile hepsinin değişik yapıları var. Onun dışında oyunda yer yer boss fightlar var ki aslında oyunun amacı da (hikayeye bağlı olarak) bu bossların tamamını yenmek . Ben daha 2 tane boss görsemde en azından 5-6 boss var gibi duruyor. Boss savaşları ise ne dark souls kadar zor ne de genel olarak oyunlardaki boss savaşları kadar kolay. Düşmanın hareketlerini öğreniyorsun ( zaten gördüğüm bossların çok fazla hareket stili yoktu) canları yarısına gelince farklı birkaç hareket daha geliyor vur kaç ile öldürüyorsun. İlk bossu tekte geçsemde ikinci boss bir kere ölmeme sebep oldu. İndirimde 7 normal olarak da 24 liraymış oyun. Benim hoşuma gitti boşlukta oynanıp bitirilebilecek bir oyun. 24 lira etmese de 7 liraya alınabilir. Tabi korsanfan olarak korsan da bir seçenek. Oynayacak oyununuz yoksa deneyin.

Dediğim gibi Türkçe yama gelene veya ben kendimi İngilizcede geliştirene kadar o oyunu oynamam zor duruyor. Birinciyle yetinecez artık.
Gelmez sanırım.Zamanın da bir ekip başlamaya niyetlenmiş fakat pek rağbet görmediği için ve çok fazla satır olmasından dolayı yapmamışlar.Rağbet görse yaparlardı ama eminim.Maalesef oyun ülkemiz de fazla rağbet görmemekteymiş.Hatta yapımcı firma bir duyuru bile yapmış bütün ülkelere,siz çevirin biz yeni çıkaracağımız edition ile ekleyelim oyuna dilleri diye.Ona bile bir çok ülkeden geri dönüş almalarına rağmen bizim ülkeden hiçbir çeviri ekibi yanaşmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık