Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Oyun medyası Japonya hariç Kore - Çin gibi ülkelerin yapımlarına daha sert davranıyor buna yavaş yavaş ikna olmaya başladım.
Lies of P, Stellar Blade şimdi de Wukong'un oyuncular tarafından bu kadar çok beğenilip ama medya tarafından hakkedilenin verilmemesi tesadüf olamaz artık.
Lies of P'nin kapağında Fromsoftware yazsa rahat bir 90 puanı vardı. Fromsoft dışı yapılmış en iyi souls oyunlarından birine 80 puan verdiler şaka gibi.
Meraktan Wukong'a cidden çok düşük puan veren birkaç büyük sitenin incelemesine göz attım ve oyun gazeteciliği iyi ki ölüyor dedim. Akla ziyan tipler yazarlık yapıyor. Lies of P konusunda da katılıyorum efsane oyundu. DLC çıksa da oynasak. Stellar'ı oynayamadım daha...

Meraktan Wukong'a cidden çok düşük puan veren birkaç büyük sitenin incelemesine göz attım ve oyun gazeteciliği iyi ki ölüyor dedim. Akla ziyan tipler yazarlık yapıyor. Lies of P konusunda da katılıyorum efsane oyundu. DLC çıksa da oynasak. Stellar'ı oynayamadım daha...
Stellar'ı ben oynadım. İçeriği çok çok az. 3 düzgün bölüm var souls tarzı. Onun dışında 2 boş çölü var gereksiz yan görevler yaptığın. Oyunu o çöller şişirmiş.

O kadar az bölüm var ki oyunun sonu boss rush gibiydi. Hikaye gereği kesmen gereken 3-4 boss daha var ama bölüm yok aralarında. Arka arkaya boss kesip hikayeyi bitiriyorsun bi anda.

İlk defa bu boyutta oyun yapan bi firma için iyi iş. Çoğu leş souls taklidinden iyi. Ama goty adaylığı yakışmaz bence.

Everquest 3 ve Game of Thrones oyunu geliyor sanırım. Ashes of Creation'dan sonra en çok beklediğim mmorpg'ler oldular.

Selam, oyun konsolu bakıyorum uyguna pc için. Bütçem 1-1.5 arası öneri var mı?
O fiyat aralığında Nintendo Switch Pro satıyorlar bir çok yerde, garip şekilde ucuz bence. Pc uyumluluk sorunu var mı bir araştırırsın. Ben Switch ile kullanıyorum, şarjı baya iyi gidiyor. Ele oturuşu falanda iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık