Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne varda dün troysinin puan kaybettiği maçta bende kaybederim ki :(:mad: Ama bugun onu yakalamışım :D:oleyo2:

İyisin iyisin olcan sen şampiyon :D
La bazen hatalarıma sinir oluyorum mentaliteyi bozup kaleye vur olsun diyorum bakıyorum Fransa ile berabere kalmışım:mad:.Benimle birlikte diğer zirvedekilerde berabere kalmış:D Bu fırsat kaçar mı ya:(
Sağol ahbab desteklerinize n iyi şekilde karşılık vermeyi istiyorum.Sende iyi ggidiyon hedefi tuttur:D Bu ingilterenin bakacağı yok.:artiz:

La bazen hatalarıma sinir oluyorum mentaliteyi bozup kaleye vur olsun diyorum bakıyorum Fransa ile berabere kalmışım:mad:.Benimle birlikte diğer zirvedekilerde berabere kalmış:D Bu fırsat kaçar mı ya:(
Sağol ahbab desteklerinize n iyi şekilde karşılık vermeyi istiyorum.Sende iyi ggidiyon hedefi tuttur:D Bu ingilterenin bakacağı yok.:artiz:
Ben 1 maç uzağım zaten ya hedefe :D Şu 2-3 maçı sağlam geçirirsem hedef tamam :D

İngiltere olarak İspanya'yı destekleme kararı aldım zaten.

Hee ona beleşe maç verdiğinide unutmadım.
Şikeden dert yanan adam şke yapar mı yahu?
La beni bırak sen abi kardeş zirveye oynuyorsunuz? O kadar da Polonya'yı sana verdim ki, beraber Goku'yu şampiyon yapalım.

Hakkıyla yendi beni şike yapmadım ama troysi olamasın diye bir şeyler ayarlayacağız artık.

Herkes beni şampiyon yapmamak için uğraşiyor.

@Will of D.
Dk 2 skor 2-0 :D

2 dk'lik işin varmiş. :)
Kes oğlum lan yetişemedim fena kafam bozuldu.Her zaman 10:45 ya da 10:30 ta tur biterken bgun nedense 9:15 te girdiğimde biteli 5-10 dk olmuş.Taktikleri düzenleyip hazırllık maçı yapıcaktım.Bugun neden böyle oldu?
Utanmadan da savunmasız rakibe kampı basmış deyus :(:mad:
Hemen şampiyon olacağını sandın değil m?:flaugh::oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık