Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özel antrenmanlar yiyorum ben. Geçen senelerdeki seni anlamaya başladım. Büyük takım olmak zor iş. Herkes asılıyor maçlara:ühü:
3-4 tane yemisindir. Gecen sezon 20 kusur tane özel antreman yedim beni anlayamazsin daha :)
Lütfen. Hiç taktiksel bişi yapmıyon. Afk kalıyon gene takım kazanıyor bu işe ne diyon?
Ayni taktik dedigin 3-4-3 ayni cizgi taktikleri,pres,sertlik bunlari hep degistiriyorum oyuncular hangi mevkilerde daha iyiler bunlari deniyorum sen öyle sanmaya devam et diyorum ya sana o yüzden :)

La olum onlari oynatiyorum ve rotasyon icin kolay mac bekliyorum.
Adamlarin mactan sonra düştü. Yarin ki macta rotasyona sokucam Rvp oyttim adam kondisyon düşük olsa bile atiyor hala gol bu mac atamadi tam yoruldu yarin ki mac yedek kalacak.Vaart da ayni sekilde ilk 3 mac vaart bos gecti veya 1 gol atti yanlis hatirlamiyirsam adamin mevkisini resmen buldum suan gol krali az bir düşün de yorum yap sen zorlu bir macta rotasyona girersen ne olur diye.
İspanya,İtalya,Almanya var lig de hani nerdeler hepsini kadrosu iyi hele de İspanya ve Almanyanin ki sadece düz bakip yorum yapiyosun.
Bak benim hesaplarima kariyere diger hesapta ki 8 hededi olan takimla da sampiyon olmusum Hedefi 15 olan takim la da sampiyonluga oynamisim almanya da.
Taktik atasi dedigin hicbir taktik hatasi yapmadim sadece kondisyonu olan adami oynattim. Bu da taktik hatasi değildir. Hadi kolay gelsin.

Benim dünde yorumum var burada konusuyorum yani sıkıntı yok.
Ne hatasi yapmisim?
İşte bu yüzden en buyu rakibin benim:oleyo2:
Ne hatası mı?2 mağlubiyetini hatadan saymıyon heralde.:artiz:
Güçsüz takımla lider olmak başarıdır. :/
Hay ağzın sağlık gel de anlat beyefendiye:(:rolleyes:

Bu sene ruh yok kimsede:oops: 5 gündür konuya bile bakmamış kimse. O kadar da avrupa şampiyonası dönemindeyiz. Artık atak yapacağım defansı bırakıp. Daha düşemem herhalde. Bu gün netherlandsı yenip artık alman ağırlığımı koymalıyım. Bir löw kadar olamadım:rolleyes:

Bu sene ruh yok kimsede:oops: 5 gündür konuya bile bakmamış kimse. O kadar da avrupa şampiyonası dönemindeyiz. Artık atak yapacağım defansı bırakıp. Daha düşemem herhalde. Bu gün netherlandsı yenip artık alman ağırlığımı koymalıyım. Bir löw kadar olamadım:rolleyes:
Aynen bu sezonda heyecan yok.Sebebi ne olabilir?O kadar da avrupa şampiyonası dedikten sona.:artiz:
Ne, sen şimdiye kadar atak yapmadın mıydı? :hoo:Dostum harcamışsın koca panzerleri.:mad::D
Evet bir de sen vur netherlandsa:D

Gerçek maçları izlerken burada sahtesini tartışmak sarmıyor. Hem şaibeli lig oynuyoruz zaten. Ben ispanya'yı tutuyorum. Goku'yu şampiyon yapacağım. @Will of D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık