Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçek maçları izlerken burada sahtesini tartışmak sarmıyor. Hem şaibeli lig oynuyoruz zaten. Ben ispanya'yı tutuyorum. Goku'yu şampiyon yapacağım. @Will of D.
Neden o?Neden ben değil? La alışmışsınız büyükleri desteklemeye:( Vurun küçük takımlara.
Hakkaten şaibeli lig!:mad:
Gerçek maçlarda daha heyecan yok be bi eyrek finalistler belli olsunda.:rolleyes:

Aynen bu sezonda heyecan yok.Sebebi ne olabilir?O kadar da avrupa şampiyonası dedikten sona.:artiz:
Ne, sen şimdiye kadar atak yapmadın mıydı? :hoo:Dostum harcamışsın koca panzerleri.:mad::D
Evet bir de sen vur netherlandsa:D
Ben hep torino'lar, southampton'lar ile oynadım. Atak nedir bilmem. Almanya gelince o zihniyet ile defansif oynattım takımı. Ama ters tepti geri düştüm. Birde atak deneyeceğim şimdi. Öyle alışık değilim gollü maçlara ama artık elden bir şey gelmez vakit daralıyor. Kuduz köpek gibi saldırıcam hepinize:oleyo:

@gyjbsch Ben olamazsan polonya olsun. İspanya'ının kadro benimkinden bile iyi. Kakarotto'ya hürmeten olabilir belki ama Goku olmasın.

Ben hep torino'lar, southampton'lar ile oynadım. Atak nedir bilmem. Almanya gelince o zihniyet ile defansif oynattım takımı. Ama ters tepti geri düştüm. Birde atak deneyeceğim şimdi. Öyle alışık değilim gollü maçlara ama artık elden bir şey gelmez vakit daralıyor. Kuduz köpek gibi saldırıcam hepinize:oleyo:

@gyjbsch Ben olamazsan polonya olsun. İspanya'ının kadro benimkinden bile iyi. Kakarotto'ya hürmeten olabilir belki ama Goku olmasın.
Atı alan üsküdarı geçti dostum.Biraz geç kaldın.:artiz:Bak sen 4-3-3 ofans oyna,Almanyaya daha uyuyor.Unutma en buyuk savunma hücumdur.:good:
Kakarotto Gokunun abisi o ben mi oluyorum şimdii:D Daha iyi karakter bulaadın mı la.:artiz: İpinizi ben çekecem bekleyin siz.:oleyo2:

Atı alan üsküdarı geçti dostum.Biraz geç kaldın.:artiz:Bak sen 4-3-3 ofans oyna,Almanyaya daha uyuyor.Unutma en buyuk savunma hücumdur.:good:
Kakarotto Gokunun abisi o ben mi oluyorum şimdii:D Daha iyi karakter bulaadın mı la.:artiz: İpinizi ben çekecem bekleyin siz.:oleyo2:
4-3-3 için kadrom yetersiz. Forvetim 3 tane sadece. En fazla çift forvet oynatabilirim kondisyon açısından. 4-4-2 iyidir. Taktiksel olarak daha agresif, daha atak oynarım bundan böyle. Kadrom iyi olduğu için üsküdardan sonraki durakta sizi yakalarım diye umuyorum:p seri galibiyetlere bakar:a:

Vegata'nın dediği gibi. Goku bir dünyalı ismi. Bir saiyajin için yetersiz, yumuşak kalan bir isim. Kakarotto ise tam ağza oturan dolu dolu, güçlü bir isim. Ama tabi son goku da güzel sevimli bir isim:D

4-3-3 için kadrom yetersiz. Forvetim 3 tane sadece. En fazla çift forvet oynatabilirim kondisyon açısından. 4-4-2 iyidir. Taktiksel olarak daha agresif, daha atak oynarım bundan böyle. Kadrom iyi olduğu için üsküdardan sonraki durakta sizi yakalarım diye umuyorum:p seri galibiyetlere bakar:a:

Vegata'nın dediği gibi. Goku bir dünyalı ismi. Bir saiyajin için yetersiz, yumuşak kalan bir isim. Kakarotto ise tam ağza oturan dolu dolu, güçlü bir isim. Ama tabi son goku da güzel sevimli bir isim:D
3 tane olmasına bakma ordaki Müller Reus,Schürle hep kanat forvet adamlar ortasahaya çekmişler.4-3-3 ile hazırlık maçı yap dene gör.

İşte o Goku oluyor ben abisi olarak Kakarotto :DAma erken ölmeyeydi iyiydi :( Bazende ismini hızlı söylediğimde Gökhan yerine "Gohan" çıkıyor:D

Ben baya asılıyom la lige. Her maç taktiklere bakıyom nasıl devirirm diyorum. Önümdeki maçlara bakıp rotasyonu ayarlıyom falan. Ama gene toparladım 1-2 maç kazansam arka arkaya hedefi tutururum :D Antrenman sahasını da fulledim artık oyuncuları köpek gibi çalıştırcam :D

Yarın çok büyük sınavım var. Casus attım ama taktik ayarlamaya girmeyi unuttuk. Özel antrenman mı yaptın lan?

Kaybetmenin bahanesi olmaz.:/
Yok yapmadım. Sana mı harcıcam lan onu. Evimde oynuyordum kadrom sağlamdı senin kadro yorgundu benim için galibiyet şansı gerçekten çok yüksekti. Ben sakat maçlara saklıyorum onu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık