Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Heee :D
Sende dyrymlar nasil lig pek iyi gitmiyor heralde :)
Naziler bana yaramadı. Hitler gibi çöküş yaşıyorum ama toparlayacağım ve avrupa benim olacak. Über Alles Deutschland. Taktiksel değişikliğe gittim dün iyi dönüş aldım. Seri galibiyetler alırsam alırım senden o birinciliği:p

Sen hollanda ile iyi oynadın. Ben ve İspanya'nın kadrosuna bir bak. Ömrümde bu kadar iyi kadrolar görmedim. Adamlar 100+ olunca ben her attıkları gol olur bekliyorum forvetler toplasan 7-8 gol atmadı:oops:

Naziler bana yaramadı. Hitler gibi çöküş yaşıyorum ama toparlayacağım ve avrupa benim olacak. Über Alles Deutschland. Taktiksel değişikliğe gittim dün iyi dönüş aldım. Seri galibiyetler alırsam alırım senden o birinciliği:p

Sen hollanda ile iyi oynadın. Ben ve İspanya'nın kadrosuna bir bak. Ömrümde bu kadar iyi kadrolar görmedim. Adamlar 100+ olunca ben her attıkları gol olur bekliyorum forvetler toplasan 7-8 gol atmadı:oops:
Ben 3 haftada oturttum kadroyu öyle gittim. Zor senin iş biraz puan farki var üstüne fikstürun de pek kolay değil.
Hadi bakalim ne yapacaksin tüm maçlarini kazanman lazim ki anca o da biraz zor :)

Yarin ispanya macim var diye rotasyona gitmiştim 1-0 kazanmişim güzel güzel :)

Şampiyonluğun kilit maçi aklimda güzel birseyler var kazanip kopup gitmem lazim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık