Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fantastik unsurları çıkarıp Black Sails gibi yapsalar ne ilginç olurdu.
Aynen ben de bu görüşteyim ilk aklıma Black Sails gelmişti.Onun kadar olmasada oturaklı bir ilerleyiş iyi olurdu.Meyve güçlerini günümüz teknolojisiyle çok sırıtmadan karikatürize etmeden yansıtılırlar zaten ama diğer fantastik unsurları törpüleyebilirler.Karakterlerin boyutlarını mangadaki gibi birebir yansıtmayabilirler çünkü boyut meselesi seride çok orantısız bunu serideki gibi diziye yansıtmaya çalışırlarsa iş çığrından çıkabilir.Mesela dizide karşılaşmamız için uzun zaman gerek ama ilerde Kaido ile Luffy karşılaşınca aralarındaki boy farkı mangadaki gibi olmayabilir Luffy cılız bir tip zaten Kaido'yu 2 metrelik iri kıyım birisi oynayabilir(Game of thrones taki Dağ karakterini oynayan eleman gibi).

Aynen ben de bu görüşteyim ilk aklıma Black Sails gelmişti.Onun kadar olmasada oturaklı bir ilerleyiş iyi olurdu.Meyve güçlerini günümüz teknolojisiyle çok sırıtmadan karikatürize etmeden yansıtılırlar zaten ama diğer fantastik unsurları törpüleyebilirler.Karakterlerin boyutlarını mangadaki gibi birebir yansıtmayabilirler çünkü boyut meselesi seride çok orantısız bunu serideki gibi diziye yansıtmaya çalışırlarsa iş çığrından çıkabilir.Mesela dizide karşılaşmamız için uzun zaman gerek ama ilerde Kaido ile Luffy karşılaşınca aralarındaki boy farkı mangadaki gibi olmayabilir Luffy cılız bir tip zaten Kaido'yu 2 metrelik iri kıyım birisi oynayabilir(Game of thrones taki Dağ karakterini oynayan eleman gibi).
Kaidoya gelene kadar çekerler mi ya? Bence East Blue yapsalar tadımlık yeterli.

Yok ben komple meyveler falan da çıkar mı acaba diyorum. Luffy direkt insan yumruklarla bam güm dalıyor falan.
Sadece tabanca, top, kılıç, entrika serisi olur mu Black Sails gibi acaba.
Lastik adam birebir uyarlandığında epey göze garip gelecek. Luffy The Raid de ki minyon tipler gibi pata küte dövüşse gemiden gemiye atlasa nasıl olur diye kafamda tartmaya çalışıyorum

Bu projeyi herhangi bir şekilde övmek istemiyorum çünkü umudum yok ama oyuncu seçimleri konusunda beklentimin çok ötesinde bir performans sergilediklerini de itiraf etmeliyim.

Kaidoya gelene kadar çekerler mi ya? Bence East Blue yapsalar tadımlık yeterli.
O da var bu dizi senelerce sürmeliki Kaido'ya ulaşsın ilk sezon başlayınca ikinci sezon onayıda alır büyük ihtimalle belkide almıştır bile ama dizi serinin günceline ulaşması için senelerce devam etmeli.Şu ilk sezon bir başlasın belli eder kendini zaten muadili live actionlar gibi olursa çok uzun soluklu olmaz ama bir mucize olurda Netflix turnayı gözünden vurursa proje beklentileri aşarsa kazanan izleyici olur yeni bir başyapıt ortaya çıkar ellerinde o malzeme var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık