Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala bire bir yapmayacaklar kafasında mısin. Kostum ve gemileri gormedin sanirim :(
Kostümleri ben paylaştım evet gördüm. Ama bazı sınırlar var. Yeşil saçlar 10 metrelik adamlar falan varolmaz.

Denizci kostümleri ve gemiler ise o kadar absürt durmaz dizi için. Ama onlardaki sıkıntı animedeki modern dizaynların sırıtma ihtimaliydi. Ortamı daha tam olarak nasıl ayarlayacaklar bilmiyoruz ama illa benim düşündüğüm gibi de olmak zorunda da değil.

Kostümleri ben paylaştım evet gördüm. Ama bazı sınırlar var. Yeşil saçlar 10 metrelik adamlar falan varolmaz.

Denizci kostümleri ve gemiler ise o kadar absürt durmaz dizi için. Ama onlardaki sıkıntı animedeki modern dizaynların sırıtma ihtimaliydi. Ortamı daha tam olarak nasıl ayarlayacaklar bilmiyoruz ama illa benim düşündüğüm gibi de olmak zorunda da değil.
Oğlum onları isterse bilgisayardan yaparlar. Ben cast seçimi daha iri kıyim bir adam olabilirdi dedim. Garp'ın bire bir ebatlarında insan yok zaten sanki oyle bulsun getirsinler dedik. Bu adam zıplaya ziplaya yumruk atip dağ yikacak heybetli gozukmesi daha iyi. Manken degil ki.

Sıkıntı zaten fazla temiz yüzlü yakışıklı olması. Feminen yüzlü mankenler gibi bir şey tuvalet temizleyip antrenman yaparken hayal edemezsin bunu hani.
Valla haklısın da şu sjw beklentileri öyle dibe çekti ki artık castingde ırklara sadık kalındığında bile şükredesim geliyor asfdfgadsfgdsf

Ama bunun haricinde şu da var Coby sonradan boylu poslu yakışıklı hale gelen birisi ve bu da uzun süre almıyor. İleride yakışıklı olması umut edilecek toparlak bir çocuk yerine direkt ileriyi düşünerek yakışıklı eleman tercih etmiş olabilirler.

Oğlum onları isterse bilgisayardan yaparlar. Ben cast seçimi daha iri kıyim bir adam olabilirdi dedim. Garp'ın bire bir ebatlarında insan yok zaten sanki oyle bulsun getirsinler dedik. Bu adak zıplaya ziplaya yumruk atip dağ yikacak heybetli gozukmesi daha iyi. Manken degil ki.
Tamam bilgisayardan da yapmazlar diyorum yoksa 10 metre adamı nereden bulacaklar sdfasdfdsafsfsafss

Neyse ama yüz olarak gayet iyi sence de öyle değil mi?

Valla haklısın da şu sjw beklentileri öyle dibe çekti ki artık castingde ırklara sadık kalındığında bile şükredesim geliyor asfdfgadsfgdsf

Ama bunun haricinde şu da var Coby sonradan boylu poslu yakışıklı hale gelen birisi ve bu da uzun süre almıyor. İleride yakışıklı olması umut edilecek toparlak bir çocuk yerine direkt ileriyi düşünerek yakışıklı eleman tercih etmiş olabilirler.
Coby hele biraz daha büyüsün yakışıklı olduğu kadar karizmatik bir amiral olacaktır. Ama dizideki elemandan gördüğüm kadarıyla öyle bir tip çıkmaz gerçi en büyük derdimiz bu olsun çünkü bu dizinin adam akıllı bir şey olması ihtimali net söylüyorum %1 falandır. O da çarpılmamak için bıraktığım yanılma payı hani.

Şaşırtıcı bir şekilde oyuncu seçimleri baya iyi gidiyor. Karakterlerin ve oyuncuların bire bir benzemesini beklemeyin. O hissiyatı verecek tipler seçmeleri yeterli. Bence bir çok oyuncuda o tip var. Rollerine iyi çalışırlarsa problem olmaz.

Coby hele biraz daha büyüsün yakışıklı olduğu kadar karizmatik bir amiral olacaktır. Ama dizideki elemandan gördüğüm kadarıyla öyle bir tip çıkmaz gerçi en büyük derdimiz bu olsun çünkü bu dizinin adam akıllı bir şey olması ihtimali net söylüyorum %1 falandır. O da çarpılmamak için bıraktığım yanılma payı hani.
:D Aynen ama şimdiye kadar gördüğüm şeyler en azından yapmaya çalışanlar epeyce sadık kalmaya çalışıyor esere. Coby ve Helmeppo'yu keserler koymazlar diye düşünmüştüm ama o ikisini bile eklemişler. Denizci kostümlerini bile aynısı yapmışlar.

Ama eserin sırıtmaması için o kadar da sadık kalınmaması gerek. Tek mesele 3 kılıç falan gibi şeyler değil. İnsanların modern dünyadaki gibi yaşadıkları bir ortamda yelkenli gemiler nasıl açıklanacak mesela? Oldu olacak gazeteler de olsun ve kuşlar getirsin asfsadf

:D Aynen ama şimdiye kadar gördüğüm şeyler en azından yapmaya çalışanlar epeyce sadık kalmaya çalışıyor esere. Coby ve Helmeppo'yu keserler koymazlar diye düşünmüştüm ama o ikisini bile eklemişler. Denizci kostümlerini bile aynısı yapmışlar.

Ama eserin sırıtmaması için o kadar da sadık kalınmaması gerek. Tek mesele 3 kılıç falan gibi şeyler değil. İnsanların modern dünyadaki gibi yaşadıkları bir ortamda yelkenli gemiler nasıl açıklanacak mesela? Oldu olacak gazeteler de olsun ve kuşlar getirsin asfsadf
OP evreninde fantezi unsuru olmayan bir şey yok neredeyse. O yüzden diziye uyarlanması çok zor. Anime, animasyon yapar akar geçersin ama dizi, film işine girdiğinde eğreti durur bir çok şey.

Yan cast beklediğimden çok daha iyi geldi. Bire bir olmasa da gayet iyi tercihler yapılmış. Arlong u siyahi seçmişler, zaten makyajla maviye boyayacaklar, o açıdan bi problem olmayacak bence. Cgi ıyla kostümüyle vs. gerçekçi hissi verebilen balıkadamlar yaparlarsa izlenir galiba bu yapım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık