Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece'in Hollywood yapımı live-action tv serisi duyuruldu. Duyuru Tokyo One Piece Tower'da gerçekleşen etkinlikle, Haftalık Shonen Jump Baş Editörü Hiroyuki Nakano tarafından yapıldı.

Seri Tomorrow-ITV Studios tarafından Marty Adelstein'ın (Prison Break, live-action Cowboy Bebop) denetimi altında yapılacak.

Oda'nın Yorumu:
Son 20 yıl içinde live-action adaptasyonu birçok kez gündeme geldi. Yaklaşık 3 yıl önce de live-action adaptasyonuna karar verdim. Ani ve beklenmedik gelişmelerden sonra iyi bir ortak buldum. Bugün 20. yıldönümde prodüksiyon duyurusunu yaptık. Aslında yeni çalışmamızın duyurusu sadece tesadüf oldu. Ben çok mutluyum. Bu duyuru bazı endişelere neden olabilir fakat bu seri için tek şartım çalışmamı 20 yıldır destekleyen hayranlara asla ihanet etmemek. Lütfen gelecek haberler için heyecanlı olun. Ve Lütfen sabırsızlıkla bekleyin.

Marty Adelstein'ın Yorumu: (Çeviri: @Master of Puppets )
Ben One Piece'in 20 senedir sıkı takipçisiyim. Eiichiro Oda ve Shueisha'nın bu inanılmaz değerli eserinin emanet edilmesinden dolayı gurur duydum. One Piece serisinin başarılı olması için elimden gelen her şeyi yapacağım. İnanıyorum ki bu, televizyon dizileri tarihinin en pahalı çalışması olacak. Bu eserin dünya çapındaki popülerliğini dikkate aldığımızda, bu denli geniş bir prodüksiyon masrafının olmasını hakkediyor.

Kaynak: http://www.oricon.co.jp/news/2094481/full/
https://one-piece.com/news/detail/20170721_5819

Jump Festa 2018'de yapılan duyuruya göre, live-action tv serisi uyarlaması Doğu Mavi'den başlayıp orijinal hikayeyi takip edecek.

Adaptasyon ile ilgili paylaşımları bu başlıkta yapalım.

Game of Thrones da ilk sezonda bütçesi şimdiki kadar değildi. Ama ilk sezondan vadettiği güzel öyküyle hem ikinci sezon onayı aldı hem de bütçeyi arttırdı. Olay güzel senaryo yazımı, iyi prodüksiyon ve hikayenin diziye güzel bir uyarlamasından geçiyor. Bence bu dizinin güzel olması mangakanın diziye aktif katılımından geçiyor ki bu da imkansız gibi bir şey. Neyse Zaman Çarkı dizisinden sonra ikinci bir tane iyi uyarlanacağını düşünmediğim ama gene de beklemekten kendimi alamayacağım bir dizi daha oldu. Bir de Witcher var tabi. Ama ondan umutluyum.
Sağlam bütçe gerekir one piece için.
Masraf yaparlarsa diğer L.act. lardan çok daha iyi bir iş çıkar.
Hikaye konusun da sıkıntı yaşamazlar ama toparlamaları çok zor.
Oda'nın karışmasına çok da gerek yok bence.
Bölüm süresi ve doluluğu çok önemli zira op'a 100 bölüm izlemeden alışamayanlar var.
Bakalım bir yan hikaye de hazırlayabilirler belli olmaz.

Witcher ve Kral katili güncesi'ni bekliyorum ben.

Tonlarca fantastik öğeleri nasıl yapıcaklarmış çok merak ettim. Pek umudum yok. Hatta çöp olacağını düşünüyorum.

Sağlam bütçe gerekir one piece için.
Masraf yaparlarsa diğer L.act. lardan çok daha iyi bir iş çıkar.
Hikaye konusun da sıkıntı yaşamazlar ama toparlamaları çok zor.
Oda'nın karışmasına çok da gerek yok bence.
Bölüm süresi ve doluluğu çok önemli zira op'a 100 bölüm izlemeden alışamayanlar var.
Bakalım bir yan hikaye de hazırlayabilirler belli olmaz.

Witcher ve Kral katili güncesi'ni bekliyorum ben.
Usta kralkatilini hatırlatma bana, aklıma geldikçe sövüyorum Rothfuss'a. Saçma sapan twitch yayınlarında oyun oynayacağına kitap yazsaydı, şimdi 3. kitabı okumuş olurduk. Adam ne zaman açıklama yapsa çıkacak kitabın tarihini 2 sene ileri atıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık