Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arlong zaten 2-3 bölümlük karakter alvida da öyle coby'yi zaten fazla görmiceğz keza garp ve buggy dışında diğerlerini de öyle.

Garp buggy ve koby'nin oyuncu secimi güzel olmuş diğerlernin acıkcası hic bi önemi yok

Ben burada Buggy'i canlandıracak kişiyi işin açıkçası hiç beğenmedim.

Buggy'i canlandıracak kişi fazla erkeksi olmuş.Buggy için daha cılız ve komik biri seçilebilirdi.

Kobynin benim düştüğüm wattpad erkeklerine benzemesi dışında oyuncular baya iyi bence ya bire bir aynı olmalarına gerek yok ben karakterlerden aldığım hissiyatı oyunculardan da alabiliyorum

Bu oyuncular kesinleşmiş. Netflix paylaymış.

Balıkadamlari zenci yapmaları çok iyi olmuş aklıma direk o tema geliyordu
Balıkadamlar niye zenci la, ne kadar saçma bir fikir. Bunlar balikadam oldukları için insanlarca eziliyorlar. Zenci beyaz kavgası değil ki bu. Aksine OP evreninde zenciler okamalar falan ezilmiyor. Direkt kast sistemi var. Ejderler > insanlar > balıkadamlar diye siniflaşma var. Acaba komple balıkadamları kaldırıp zenci farklı bir grup yapıp zencileri eziyorlar mi diyecekler, abuk sabuk işler.

Balıkadamlar niye zenci la, ne kadar saçma bir fikir. Bunlar balikadam oldukları için insanlarca eziliyorlar. Zenci beyaz kavgası değil ki bu. Aksine OP evreninde zenciler okamalar falan ezilmiyor. Direkt kast sistemi var. Ejderler > insanlar > balıkadamlar diye siniflaşma var. Acaba komple balıkadamları kaldırıp zenci farklı bir grup yapıp zencileri eziyorlar mi diyecekler, abuk sabuk işler.
Hep kötümsersin hocam sen de. Efekt yapacaklar yüksek ihtimal o yüzden zenci beyaz asyalı önemi yok alsldldlq.

Garp karizma duruyor valla içimde bi umut var ama inşallah güzel çıkar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık