Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda baş yapımcı ve eli yüzü düzgün kamera arkası ekibi ve oyuncu seçimi yapılmış. İş tamamen Netflix'in bu işe yatıracağı paraya ve sabra bağlı.

Ayrıca Netflix, eski live-action denemelerinde yaşadığı ağır başarısızlıklardan ders almadan bu işe girişmiş olamaz gibime geliyor. Elde çok fazla materyal olduğundan bazı yerler atlanacaktır muhakkak ama ben umutluyum bu işten.

Düşündüm de önyargılarımi bıraktım ve olur diyorum. DC dizilerinde özellikle mesela aşırı büyük karakterler normal insani boyuta çekiliyor ve siritmiyor o kadar. Yani Kaidou insan olsa birkaç boynuzlu cüsseli biri olsa bence oluru var. Doflamingoyu 1.80 yapsalar ben razıyım. Cgidan 20 kat iyi olur
Kaido için Khal Drogo'yu oynayan herif müthiş olur apdkfdş

Aquaman ve Game of Thrones'da rol aldı. Başka var mı ki?

Aslında kendisinden iyi Rob Lucci de olur bence :flaugh:
Dune'u da sayabiliriz aslında. İsmini bilmediğim, muhtemelen ortalama altı, bir veya birkaç fantastik film ya da dizinin kliplerinde de görmüştüm. Bunu dememin sebebi aslında -fantastik eserler bir kenara- hangi film,dizi olduğu farketmeksizin hep aynı kişiyi oynuyor olması, ki o da muhtemelen gerçek hayattaki halinden pek farklı olmasa gerek. :D
Dune' u henüz izlemedim, oradaki performansı hakkında bir şey diyemeyeceğim tabi.
Eminim ama, daha çok görücez bu yüzü ileride. :s

Gördüğüm klipler See adlı diziden muhtemelen, yine saçlı sakallı bir barbarı oynuyor; keza Conan' da oynamış, yine aynı. :D Adam aslında her filmde aynı kişi, ya paralel evrenlerde gezmesini sağlayan bir kutuya sahip ya da ölünce başka bir evrende reenkarne olan bir barbarı oynuyor.

Dune'u da sayabiliriz aslında. İsmini bilmediğim, muhtemelen ortalama altı, bir veya birkaç fantastik film ya da dizinin kliplerinde de görmüştüm. Bunu dememin sebebi aslında -fantastik eserler bir kenara- hangi film,dizi olduğu farketmeksizin hep aynı kişiyi oynuyor olması, ki o da muhtemelen gerçek hayattaki halinden pek farklı olmasa gerek. :D
Dune' u henüz izlemedim, oradaki performansı hakkında bir şey diyemeyeceğim tabi.
Eminim ama, daha çok görücez bu yüzü ileride. :s

Gördüğüm klipler See adlı diziden muhtemelen, yine saçlı sakallı bir barbarı oynuyor; keza Conan' da oynamış, yine aynı. :D Adam aslında her filmde aynı kişi, ya paralel evrenlerde gezmesini sağlayan bir kutuya sahip ya da ölünce başka bir evrende reenkarne olan bir barbarı oynuyor.
Bazen oluyor öyle :D. Bir adam bir filmdeki rolü iyi oynayıncs başka bir filmde benzeri rol için ilk akla gelen isimlerden birisi oluyor ve o tarz üstüne yapışıyor :D. Natalie Dormer'da da aynısı oldu. Gerçi bildiğim iki örnek var ama iki örnekte de(Tudors ve Game of Thrones) krala çıkar amaçlı yaklaştırılan güzel kız rolünü oynamıştı :D

Ama bunun ötesinde o saç sakal boy pos yüz hatlarıyla Jason görünüş olarak barbar rollerine uygun. Henry Cavill postür olarak pek uymaz mesela.

Bazen oluyor öyle :D. Bir adam bir filmdeki rolü iyi oynayıncs başka bir filmde benzeri rol için ilk akla gelen isimlerden birisi oluyor ve o tarz üstüne yapışıyor :D. Natalie Dormer'da da aynısı oldu. Gerçi bildiğim iki örnek var ama iki örnekte de(Tudors ve Game of Thrones) krala çıkar amaçlı yaklaştırılan güzel kız rolünü oynamıştı :D

Ama bunun ötesinde o saç sakal boy pos yüz hatlarıyla Jason görünüş olarak barbar rollerine uygun. Henry Cavill postür olarak pek uymaz mesela.
Bazı aktörler öyle ya ama garip bir şekilde sıkmıyor da insanı. Johnny Depp, Keanu Reeves, Robert Downey jr. mesela, hep aynı rolde izlesem de sıkmıyor beni pek :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık