Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'yi oynayacak eleman en azından doğal sarışın, Zoro için saçını çimenlere sürecek olan eleman düşünsün.:D

Bazen böyle yorumları görünce bende mi bir tuhaflık var diye düşünüyorum. Yani bana göre animelerdeki rengarenk saçların, boy ortalaması 4 metre olan gl ortamının olduğu gibi aktarılma ihtimali ilk sezonda uzaylı istilası yapma ihtimaliyle aynı. Ama nedense bu minvalde çok yorum görüyorum sldodpddo

Bazen böyle yorumları görünce bende mi bir tuhaflık var diye düşünüyorum. Yani bana göre animelerdeki rengarenk saçların, boy ortalaması 4 metre olan gl ortamının olduğu gibi aktarılma ihtimali ilk sezonda uzaylı istilası yapma ihtimaliyle aynı. Ama nedense bu minvalde çok yorum görüyorum sldodpddo
Zaten böyle bir serinin Live Action yapılması çok saçma. Karakterler çok absürd, meyve güçleri öylesine saçma meyveler var ki nasıl seriye yedirecekler merak ediyorum, hele o boy işine girerlerse çok saçma olur ye da uzun bacak kabilesi, uzun kol kabilesi, baron tamago mesela. İvankov anime ve Manga da bile itici duruyor birde Live Action görmeye hazır değil bu gözler. Bu konuda Naruto daha çok Live Action'a uyarlaması kolay bir seri.

Düşündüm de önyargılarımi bıraktım ve olur diyorum. DC dizilerinde özellikle mesela aşırı büyük karakterler normal insani boyuta çekiliyor ve siritmiyor o kadar. Yani Kaidou insan olsa birkaç boynuzlu cüsseli biri olsa bence oluru var. Doflamingoyu 1.80 yapsalar ben razıyım. Cgidan 20 kat iyi olur

4ü de aşırı kötü ya gerçekten leş aşırı yaşlılar ve tipleri hiç uymuyo :(

Ben şuanki kadrodan baya memnunum ilk sanjiye soru işaretim vardı ama fanartlar sayesinde emin oldum. Luffy kaşını alırsa 10/10 bence zaten çocuk da tam benim tipim?
Sana şunu diyeyim mi ? aşırı kasıntı bir One Piece olacak. Orada Luffy hariç diğerleri istediğimiz gibi oynayamayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık