Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 68 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    213
Hancock'u oynayacak oyuncu hem seksi hem kasıntı hem sempatik olmalı. 3ü bir arada zor sanki. Olmuş bir Hancock çıkacağını ben sanmıyorum. :D
Aha hocam bu özellikleri sayınca aklıma hemen biri geldi bile kendine bazlama surat dendiği için dava açan bir güzel kızımız var bak gerçi etine dolgun filan çokta eleştirmiyim bizi de vermesin davaya o olabilir bak şimdi sen öyle sayınca aklıma ilk o geldi, hem bubslarda hanckok gibi olur olur bak boyu biraz ee demedim demedim dava gelmesin.

Aslında amazon kadın seksi sempatik wonder woman'ı oynayan gal var ama oynar mı acaba oyunculuğuda çok iyi değilde o güzellikle pek ihtiyacı da yok zaten sanırım, e zaten bizim hanckokta amazon e zaten dünyanın en güzel kadını seçildi anaa doğru la boa da en güzeliydi aranan kan bulundu dostlar bu rol için en uygunu gal gadottur.

Aha hocam bu özellikleri sayınca aklıma hemen biri geldi bile kendine bazlama surat dendiği için dava açan bir güzel kızımız var bak gerçi etine dolgun filan çokta eleştirmiyim bizi de vermesin davaya o olabilir bak şimdi sen öyle sayınca aklıma ilk o geldi, hem bubslarda hanckok gibi olur olur bak boyu biraz ee demedim demedim dava gelmesin.
Hahaha. Kimmiş o. :D

Evet kasıntı olsa yeterli sempatik olmasa da olur 😆 hepsini geçtim kadının ırkını değiştirmeler bari The Witcher da Yennefer gibi🤦🏼‍♀️
Witcher'dakini bilmiyorum ona bir şey diyemem. :( Ama Hancock'un mangadaki gibi sempatik yanlarını görmek isterim şahsen ya. Mangadaki gibi yansıtmak mümkün olmazda yüzünde sempatiklik olsa dahi bile yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık