Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 68 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    213
Ya arkadaşlar aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza beyin 4 tane kızı var tüm forumu donunda sallar entrikalarıyla bonus feminen oğuz var bak o da okama way bon clay'i oynayabilir survivorda oyunculuğunu kanıtladı sürekli sakatlanıyodu filan.
Yani seçenekler bol bak bihter var yav abov yani beni beni bihteri nasıl unutursunuz diye mezarında ters dönmüştür,aslında bubs diyince aklıma ilk nurgül yeşilçay gelirdi de işte zamana yenildi o da,ama şu an için hande var, sonra bubslu burcu özberk var bak o da olur fiziği güzel sempatikte var yani.

Oyuncular pek bilinmedik oyunculardan seçiliyor ki bütçeye yük olmasın. Sadece bir iki istisna oluyor.

OP evreni yeterince çeşitli. Bu yüzden Netflix çok zarar veremedi. Shanks tayfasına yapılan hain suikast girişimi dışında görüntü anlamında iyi iş çıkarılmış. Oyunculuklar da çoğunluk olarak iyi. Dizideki sorunlar başka şeyler.

Devamı gelirse cast anlamında aynı seviyeyi korusalar yeterli . Hancock güzel biri olur ama pek bilinmeyen biri olur. Sonuçta Shanksle bir ilgisi yok : ))

2. sezon gelirse bilindik oyuncu kotası Dr. Kureha için kullanılır. O da bu oyuncu olur.

Jamie Lee Curtis. Robin fanı ve Kureha'yı oynamaya yeşil ışık yaktı. Çok para istemediği sürece o oynar.

Mesajı atarken cevap yazacağını tahmin etmiştim, olasılık üzerine yapılan ''yenebilirim'' şeklinde bir şaka üzerine üstünlük kurduğunu düşünen çıkmaz buradan. Kaldı ki en başta ''dövüşmek'' üzerine söz söyleyen kişi Shanks.
Shanks'ın defterine bir artı daha yazıyorum. İyi dalga geçmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık