Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 146 67.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 69 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    215
Siblings yazabilirlerdi
O resmi bir şey değil zaten. Animede geçen isimleri bu. O rolü oynayacak kişiyi duyurmuş fan hesaplar. Bu yüzden eserdeki bilinen adlarını yazmışlar
Dizi yapımcıların verdiği bir isim değil yani. Dizide de öyle bir ifade geçmiyor zaten.

Son düzenleme:
İzlediğim yere kadar Luffy pek geçmedi bana. Saflığı korunmuş ama bildiğimiz Luffy'den daha akıllı ve sinsi duruyor. Koby ile ilk karşılaştıkları sahnede sessiz olmasını söylüyor mesela. Animede ise tam tersi olabilecek en sesli girişi yapıyordu.

Don Krieg dövüşünün çıkarılması da karakter için kötü olmuş. Luffy'nin iradesini en güzel şekilde gösteren sahnelerden biri vardı çünkü içinde. Onun yerine Arlong'dan dayak yemesini izliyoruz. Luffy'nin fazla arka plana düşmesine sebep olmuş Baratie'de yapılan değişiklikler. Yine de dizi kendini izletiyor ve keyif veriyor. Diğer live action uyarlamalara göre daha elle tutulur bir iş olduğu bariz. Orijinal eser kadar etkileyici olmadığı da bir gerçek ama.

Hadi Yasopp bir iki kurşun sıksın. Roo zaten Shanks'e silah çekeni vursun. Geriye kalanları bu adam Zoro'nun bar sahnesindekine benzer şekilde dipçikle almalıydı.
Shanks ve tayfası gerçekten de Hater kurbanı olmuş.
Hadi onu da geçelim, Yasopp ve Roo dövüşünce onu atladılar diyelim ama adamın gıdısı var abi. :(
Ya Makino? Serideki en tatlı kadınlardan biriydi.
Sırf Shanks'la ilişkili diye yapmışlardır. Mihawk'ın Perona'sını Margot Robbie'ye, Ana de Armas'a falan oynatır bu yapımcı. :/

Valla normalde shamin tipe baksana ince uzun bişi bu kız maisie gibi kısa boylu etli butlu çok alakasız olmuş, bizim tayfanın kadınları uzun ince bubslu güzel tipler robini bence daha boylu poslu ince uzun kuru dötlü biri oynamalı animede de öyle sonuçta hatta paradan kıssınlar doktor kurehayı(dağdaki çopperın hocası 100lük kadın) da aynı kadın yaşlı makyajıyla oynasın nasılsa robin ondan sonra çıkıyo aynı vücud yapıları hatları filan boşa masraf yapmasınlar.
Ama bu kız mesela doff'un sugar'ı gibi kısa boylu tiplere gidermiş ama olsun ya ben sevdim kedimi tıslasın hep böyle.
Hancock a nasıl biri seçecekler o asıl beni endişelendiriyor.😨 Makino gibi olmasa bari 🤣 hem senin adamı ne yapmışlar abi yaa her aklıma geldiğinde sinirden kahkaha atıyorum tövbe tövbe🤣 senin avatarındaki sahneyi hele hiç düşünemiyorum düşündükçe beni bi gülme alıyor, yazık etmişler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık