Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 149 67.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 71 32.3%

• Kullanılan toplam oy
    220
@kaizokuou

Herkes birilerine yürüyo ben de sham'i canlandırana yürüyem bari yalnız bu sham mangada erkekti sakata gelmeyelim dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayalım.
Kedi kostümünü giyince baya bi gideri olmuş tatlım benim tıslamasını sevdiğim mart kedilerini bastıralım senle zebahlara kadar karşılıklı tıslayalım senlee kardan adam yapsak birlikte hoşça kaaal.
Yardımcı olayım : ))

Herkes birilerine yürüyo ben de sham'i canlandırana yürüyem bari yalnız bu sham mangada erkekti sakata gelmeyelim dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayalım.
Kedi kostümünü giyince baya bi gideri olmuş tatlım benim tıslamasını sevdiğim mart kedilerini bastıralım senle zebahlara kadar karşılıklı tıslayalım senlee kardan adam yapsak birlikte hoşça kaaal.
Nami varken mi?😁

@kaizokuou

Yardımcı olayım : ))

Pandaman kolaydı da diğerlerini fark etmedim. Artur döktürmüş yine, kaçırmışım. Çizimler de çok güzel olmuş, özellikle Gaimon'un adası ama keşke sandıkta çizselermiş. :D Teşekkür ederim paylaştığın için.

Sizinde mihowk'a dediğiniz gibi o çok popüler beni göremez bile ama sham öyle mi maisie williams gibi etli butlu ortalama bi hatun üstelik vahşi bişey de namide olmayan tıslaa bebeğim ya dur o kısmı bi daha izleyem ben ee ufak bi işim var çocuklar dont disturb me please 😍
Yoksa gönül nami gibi birine de yazmak ister ama talibi çok güzel gözlümün bizim neyimize nami,size ben bekman bana sham kız yine bize esmer günler düştü kızlar 😞

Sizinde mihowk'a dediğiniz gibi o çok popüler beni göremez bile ama sham öyle mi maisie williams gibi etli butlu ortalama bi hatun üstelik vahşi bişey de namide olmayan tıslaa bebeğim ya dur o kısmı bi daha izleyem ben ee ufak bi işim var çocuklar dont disturb me please 😍
Yoksa gönül nami gibi birine de yazmak ister ama talibi çok güzel gözlümün bizim neyimize nami,size ben bekman bana sham kız yine bize esmer günler düştü kızlar 😞
Ben popülerin aksine Shanks ve Sanji'yi beğendim😁 Mihawk da iyidir ama evli.
yazık oldu sana da şimdi kadın daha ekrana çıkmayacak :( ama olsun Robin var, Vivi var 2.sezonda onlara gönlün kayar belki😌

Ben popülerin aksine Shanks ve Sanji'yi beğendim😁 Mihawk da iyidir ama evli.
Ne diyeyim abi Allah bir yastıkta kocatsın seni Sham yengeyle 😆 yazık oldu sana da şimdi kadın daha ekrana çıkmayacak :( ama olsun Robin var, Vivi var 2.sezonda onlara gönlün kayar belki😌
Tıslama sahneleri var replay yapı yapıp hırlıyoruz karşılıklı bi daha çıkmasına gerek yok saolsun instasınıda verdiler justahuman god bless you tuttuğun one piece olsun instasında da biraz kaptırsam ohh.
Robin vivi çıkınca düşünürüz tekrar zaten ben netflixi tanıyosam tayfada lez ilişkiler dönebilir bi yükseltebilir erro sannin oda kesin kendi demiştir hatta diye tahmin ediyorum,momonusukeniz olam memintoların arasında kalam diyebiliriz bakalım ama daha onaylanmadı bile 2. sezon diycem de bu kadar beğenildiğinden altın yumurtlayan tavuğu kesmez netflix oyuncak lisansı filan da aldıysa iyi para kırar tşört filan,aa sham büstü çıkartın ya tıslasın pilli olsun karşılıklı tıslarız ne güzel 😼 kedim benim kedi kadınlkara zaafım var niye böyle yapıyonuz ama off.

Sanji tip biraz tuhaf ama o kaslara kimse dayanmaz popüler olacağı belli elemanın , ama helmeppo da da bi ışıltı görü ee pardon popodan gelen ışıltıymış o.

Tıslama sahneleri var replay yapı yapıp hırlıyoruz karşılıklı bi daha çıkmasına gerek yok saolsun instasınıda verdiler justahuman god bless you tuttuğun one piece olsun instasında da biraz kaptırsam ohh.
Robin vivi çıkınca düşünürüz tekrar zaten ben netflixi tanıyosam tayfada lez ilişkiler dönebilir bi yükseltebilir erro sannin oda kesin kendi demiştir hatta diye tahmin ediyorum,momonusukeniz olam memintoların arasında kalam diyebiliriz bakalım ama daha onaylanmadı bile 2. sezon diycem de bu kadar beğenildiğinden altın yumurtlayan tavuğu kesmez netflix oyuncak lisansı filan da aldıysa iyi para kırar tşört filan,aa sham büstü çıkartın ya tıslasın pilli olsun karşılıklı tıslarız ne güzel 😼 kedim benim kedi kadınlkara zaafım var niye böyle yapıyonuz ama off.

Sanji tip biraz tuhaf ama o kaslara kimse dayanmaz popüler olacağı belli elemanın , ama helmeppo da da bi ışıltı görü ee pardon popodan gelen ışıltıymış o.

Sanji yi baştan beğenmedim ama kostümle görünce ve bazı açılardan bakınca gerçekten çok hoş görünüyor bana göre ama o 3 numara saçla olmuyor ya kötü duruyor :/

2.sezon onayı alırsa evet illa ki eşcinsel ilişkiler ve ırk değişimleri görürüz Oda sensei'nin bu durumda tavrı ne olur bilemem ama ilk sezondaki kadar müdahele edeceğini sanmam çünkü adamın başından aşkın işi var mangaya ara veremez de Toei gibi bir şirketle çalışıyorsa hele :/ adamların tek gelir kaynağı OP çünkü...

Robin Rus olduğu için Slav güzelinden aşağısı kurtarmaz eğer animeden ilham alınacaksa beyaz tenli Slav kadını değil de Latin veya İtalyan güzelleri de olabilir. Hancock kesinlikle Slav olmalı, bence. Benim görüşüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık