Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

Smoker kovduğu için buradan yazayım ben Mop'a,
Gerçekten de öyle siteyi mi bıraktılar yoksa nicklerimi değişti kestiremiyorum bazen ama bazı arkadaşlar siteyi gerçekten de bırakmış sanırım. Tartışmalar da iz bırakan kişiler olarak özellikle Marco, Gece, Alucard, Venomemre1907 falan vardı daha bir sürü isim var ama aklıma gelmiyor, Naruto ve One Piece tartışmaları efsane düzeydeydi benim açımdan :D
Konuya eşlik etmek gerekirse, DBZ'yi izlediğim zamanlarda o sıralar MangaTurk'de Naruto konularına göz gezdiriyordum Luffy'nin Alabasta'da kolu Croc. tarafından emiliyordu Luffy'de su içtikten sonra kolu şişiyordu o wallpaper'i gördükten sonra biraz merak saldım o karaktere sonrasında her şey geldi zaten. :D

Ben ağladım ama Aceye değil Luffy'nin oradaki çaresizliğine, Önce doktoru gelmesi umutlanması, sonra o sessizlik Ace'in Luffy'e durumunu söylemesi sonrası ise daha beter, Bu sefer İvankovu orada görüp kendisini 50 defa ayağa kaldıran İvana son umuduyla ''bana yardım ettiğin gibi ona da yardım et'' demesi..

Sabo - Ace- Luffy hikayesinde hafiften bir özlem duygusu hissetmiştim :T

Ilgazla küçükken bizde böyleydik burak felan :W
Daha sonra böyle oldu :/

starda başlamıştım devamlı aklımdaydı da ismi gelmiyordu hatırladığım kolları falan uzuyordu dedim lastik çocuk diye aratıyım bulurum belki dedim öyle buldum oda 2010 senesiydi yanılmıyorsam starda da en son hatırladım yani beynimde kalan dragonun yüzü olmuş bu arada küçükken papirus vardı hatırlıyan varmı onu :D

:eek: oda'yla beraber başlamışın 12 ne be abi :D
Enel'in olduğu bölümlerdi. Çamur gibi ve küçük sayfalar, anlamsız Japon harfleri. Resimlere bakar geçerdim. O zamanki nickim de Smoker'dı, 6 yıl sonra One Piece'de de Smoker diye bir karakter olduğunu öğrenecektim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık