Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

ilk bölümlerini starda izlemiştim çocukken balta elli morgan vs , sonrasını izleyememiştim son 4-5 senedir ara sıra netten bakınıyordum izlediğim neydi diye bir türlü bulamadım en son 2 sene önce nasıl bulduğumu hatırlayamıyorum şimdi ama buldum one piece'yi , o ara acayip mutlu olmuştum la dedim sonunda buldum :D yakın arkadaşlarıma bile söylemiştim bi çizgi film arıyorum bulamıyorum diye (tabi o zamanlar anime vs bilmiyordum ) hey gidi günler hey :fool:

Ben de Star'dayken izlemiştim biraz. Sürekli bölüm kaçırıyordum :/ Baştan baş,adığım zamanı hatırlamıyorum ama geçen seneki 40 günlük yarıyıl tatilinde Skypia'dan güncele kadar gelmiştim animede. Manga güncele de gelmem 1 ayı felan bulmuştu sanırım.

Star TV'ye ya da başka bir kanala imza kampanyası vasıtasıyla ulaşırsak seriyi tekrar yayına sokabilir miyiz? Bu seriden yeni nesillerin de haberdar olmasını çok isterim.

Star TV'ye ya da başka bir kanala imza kampanyası vasıtasıyla ulaşırsak seriyi tekrar yayına sokabilir miyiz? Bu seriden yeni nesillerin de haberder olmasını çok isterim.
O dublaj ile başlamasınlar daha iyi. Ama e2 ya da cnbc-e olabilir. 1,5 yıl oldu heralde. Arkadaşların biri vasıtasıyla izledim.İlk izlediğim kısım ise Thriller bark luffy'nin Oz'u tek eliyle durduğu sahneydi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık