Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

Önce starda
Sonra alman RTL2 chanllede(Alabasta arcını ordan izledim anlamıyorduk ama işte ne yapalım)
Sonra internette.

Anime izlemeye başlayalı epey olmasına rağmen kolun uzamasının mantıksız gelmesi sebebiyle hem One Piece'ten hem de içinde One Piece barındıran forumlarda uzak durdum. Sonrasında izleyecek anime kalmadı gibi geldi, bir başlayayım dedim ve önünü alamadım. :D Sanırım 3 yıl oluyor başlayalı.

Bende Star Tv de Buggyden Arlong'a kadar olan kısmı izlemiştim. 1999 a denk geliyor sanırım. Ara ara nette Luffyi falan görüyordum. Bundan 1 yıl önce falan ''böyle bişey vardı lan bi izleyeyim bakayım ne olmuş'' dedim bi baktım hala devam ediyor. Kararım ''ben bunu izlerim'' şeklinde oldu :D

2010'un sonlarına doğru izlemeye başladım, yaklaşık 2 ayda animede güncele geldim 2 senedir de mangayı takip ediyorum.

edit: Çoğunluktan farklı olarak ben Star'da keşfetmedim seriyi. Bir arkadaşımın abisi bana Ps2 için One Piece: Grand Battle oyununu vermişti 2008'de.Animesinin varlığından habersiz 2 sene oynadım ve bitirdim oyunu. Tabi oldukça spoiler yemiş oldum :D (Neyse ki oyun Alabasta'ya kadar gidiyordu) Bir gün hem sıkıntıdan hem de ikinci oyun var mıdır merakından yazdım Google'a One Piece diye. Sonrası malumunuz :D

Nasıl olduysa Star TV'de hiç görmedim (gördüysem bile hatırlamıyorum=). O dönemlere yetişmek için yaşım da tutuyor aslında, garip.
One Piece'le ilk tanışmam 2008 yılında olmuştu. O zamanlar yazarlık yaptığım oyun kültürü sitesinin sahibi olan Tarık Abi tavsiye etmişti. Onun tavsiyesiyle oturup ikizimle beraber izlemeye başladık; lakin ben 5 bölümde sıkıldım ve bıraktım. İkizim ise yavaş yavaş da olsa devam etti, birkaç ay sonrasında 60'lı bölümlere gelmişti, ben de o vakitler seriye tekrar başlamaya karar verdim. Güncele yetişmem kimilerine göre biraz uzun sürdü sanırım, yanlış hatırlamıyorsam 6 ayda falan anime 440. bölümdeyken güncele geldim. Hemen ardından da mangaya geçiş yapıp birkaç günde de manga günceline ulaştım. Böyle işte :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık