Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

yaklaşık 3-4 yıl önce yurtta kalıyordum oda arkadaşımın dolabının içinde afiş vardı bu ne diye sordum anlattı falan o sıralarda yapacak bişey arıyordum başladım. Usop tayfaya katılınca ben bunu izlemem dedim :) işte bi 10 gün falan izlemedim, sonra nette biraz spoiler falan bakındım usop ölüyor mu falan diye tayfadan ayrılma olayını gördüm çok spoiler yemeyim diye okumadan geri döndük işte(zamanla usopada alıştık işte :)) günde 10-15 saat op izleyerek güncele geldim sonra mangaları falan öğrendik devam ediyoruz. Oradan başlayan anime manga serüvenimizde 100 üzerinde irili ufaklı anime ve bir o kadarda manga okuduk :)

''Kendisini Zoro sanıp 4.kattan atlayan çocuk''
-Ama Zoro uçmuyor ki?
-E sorun orda zaten ?!

Bizim ülkede biraz daha yayınlansa, buna benzer bir manzara ile karşılaşabilirdik.

3-4 sene önce animeyi dizimag'de gördüm.İlk bölümünü izleyip fikir sahibi olucam dediğim dizilerin %80 inde olduğu gibi başlayınca bırakamadım. 150 bölüm falan izlemişimdir sanırım.1 yıl aradan sonra geri döndüm.Sabah 8 - Gece 12-1 arası aralıksız animeyi izlediğimi hatırlıyorum.Anime bitince bir boşluk oluştu tabi bende.Günde 15-16 saat izlerken bir anda bitmesi fena koydu. Daha sonra da mangaya geçtim işte.Güncele gelince birde o koydu

özet : güncel pişmanlıktır.

İlk star da gördüm.Sonra tesadüfen luffy resmini gördüm araştırdım buldum. güncele 2011 de geldim yanlış hatırlamıyorsam. Animede güncel 20 bölüm falan ilerledim sonra manga da güncele geldim.

Babam çizgi roman bağımlısı vede turizm işiyle uğraştığı için 1998 yılından beridir one piece içindeyim :D

Erasmus döneminin son 1 ayı maddi sıkıntılardan dolayı evde fazla vakit geçirmeye başlamıştım :D İşte çok fazla boş vaktim olduğundan izlyecek birşeyler arıyordum. Aslında dizi falan da izleyebilirdim ama anime tercih ettim niyeyse. :) Neyse işte ilk death note la başladık ama 3 günde bitince biraz daha uzun soluklu bişeyler aradım. Forumlarda tavsiye edilen serilerden one piece ilgimi çekti baya. Başlarda biraz sıkılsam da sonrasında yürüdüm gittim.

Seriye başladığımda animede punk hazard arcı yeni başlamıştı galiba, güncele geldiğimde 15-20 bölüm arası fark açılmıştı. Ondan sonra mangaya devam etmeye başladım, yaklaşık 1 senedir de güncel takip ediyorum.

Bir de şunu söyliyim, serinin başından beri inanılmaz spoiler yedim, biraz da kendi hatalarımdan dolayı :) Mesela dragon ilk göründüğünde kimdir diye araştırmıştım, aynı şeyi ace ve diğer bir çok karakter için de yaptım, neler olduğunu tahmin edebilirsiniz :D

Vaay beee. Kim bu Shanks:D
Yediğim spoilerların haddi hesabı yoktur, en azından güncel olmanın güzel yanlarından biri olarak görüyorum bunu tabi kendi açımdan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık