Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

2013 te 13 bölüm izledim narutoya döndüm shippuden Mayıs 2017 de bitince basladiydim ve 3 aydan kısa sürede güncel oldum :a:

2010 sömestrında Naruto'ya başladım. Bi blog vardı, Naruto-Pokemon-Yugioh-Avatar üzerineydi yanılmıyorsam. Orada görmüştüm. İlk izlediğim bölüm de Sasuke'nin gokakyou no jutsu flashbackiydi. Pain dövüşünde güncele geldim. Arada Death Note'u izledim. Sonra Bleach'e başladım, Wonderweiss dövüşünde güncele geldim sanırım. Sonra OP'a başladım. Ace ölürken güncele geldim. Hayatımın en zevkli bir yılıydı. Öğlen okuldan bi geliyordum yatmadan 20-25 bölüm izliyordum.

Star'da Dragon Ball izlemişliğim var hatta Son Goku başlıklı mavi renkli beyblade'im vardı ne alakaysa. Ama OP'a hiç denk gelmedim.

Mangaya Grey Terminal'den sonra başlayıp animeyi Punk Hazard'ın başında bıraktım.

Tam hatırlamıyorum ama muhtemelen bekleyerek izlediğim ilk bölüm Tayfa altınları BM ye veriyordu balıkadam adasında. Hangi yıla geliyor bilmiyorum.

Wano'nun daha başlarında başlamıştım ben.
Yutubda WB amv'leri ve Luffy'nin Dof'un ayağını durdurma sahnesini görünce mangasına başlamıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık