Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

Star tv de başlamıştım
O zaman Logetown arkina kadar gelip durmuştu anime bende orada kalmıştım
Sonra 2008 2009 senesi gibiydi yanlış değilsem eve internet bağlamıştık
Internette ilk baktığımız şey one piece olmuştu o zaman hiç aralıksiz anime izleyip güncele gelmiştik
Ilk güncele geldiğimizde sabondy adalarına ilkkez giriyordu bizimkiler
Bir süre animeden takip edip sonra mangaya baslamistim manga ya ilk güncel Geldiğimde de impeldown arcdaydi seri
Geldiğimiz nokta da sadece alışkanlık olarak okuyorum
Gerçekten eskiden manyak gibi bölüm güncellemesi beklerdim
Şimdi saldım

Star Tv'de izlediğim zamanları hatırlıyorum. Pokemon gibi birden kalkmıştı yayından. Üniversite hazırlıktayken tanıştığım bir arkadaşımın sosyal medya profilinde görünce hatırlamıştım bende. İnternet erişimim 2010 yılında mümkün oldu ve ismini unutmuştum. Arkadaşımın profili denk geldikçe ismini arattım ama bulamadım bir süre. Evden üniversiteye gidince internet erişimim sadece ihtiyaç oldukça mümkün olmuştu ve 2013 sonlarında android telefon alınca yine internette arama imkanım oldu ve sonunda buldum :utan: Dressrosa arc güncel oldum ve mangadan devam ettim. İlerlemede duraksama olunca animeyi yeniden ama sıkıcı yerleri atlayarak tekrar izledim. Şimdi eşimle beraber yeniden başladım ve Thriller Bark'a geldik.

2010 Eylül ayından beri izliyorum, ara verip izlediğim oldu tabi özellikle Time Skip sonrası izlemeyi seyrelttim, ama toparlıyor gibiyim. Şu an güncele az kaldı.

Temmuz 2014'ten beri. Bir arkadaşımla buluşacaktık. One Piece'in son bölümünü izleyip çıkarım demişti. O ne ki demiştim deyiş o deyiş. Sonraki 1-1.5 ay içinde güncele geldim. Hata işte. 658. bölüm güncele geldiğim bölümdü. Sonra bunun manga denen bir şeyden uyarlandığını öğrendim. Geçen senede bu siteyi keşfettim. 26 yaşında olduğumdan olsa gerek starda yayınlanan bölümleri hatırlamıyorum. Bu da yazdığım ilk mesaj. Selamlar herkese.
Yazdığım ilk mesaja denk geldim. İmla hatası yapmışım birkaç tane. Canım sıkıldı ama düzeltmeyeceğim.

Aralıkları saymazsak 2012 sonu 2013 başı gibi başladım seriye. 2013 yazında animesini bitirdik. Naruto gibi mangasıyla uğraşmam animeden takip edecem bunu dedikten 2 hafta sonra mangaya geçtim. İlk güncel beklediğim bölüm hala aklımda. Barto Luffy fanı olduğunu ilan ediyordu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık