Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

Manga Alabasta'dan beri takip ediyorum. O zaman pek takip eden Türk yoktu.
Manga Alabasta mı?

Naptın sen hocam o zamanlar takip eden Türk'ü geçtim yabancı da var mıydı ki? İnternette en eski yorumlar Skypea zamanlarından başlıyor bir rivayete göre Skypea öncesi ada zamanlarına ait yorumlar bulmak da mümkünmüş Japonya'da falan mı yaşıyordun anlamadım ki aşsğ1id

Edit: Heee bizim pilavüstüymüş yorumu yazan. Anladım trollenmişiz çaktırmayalım aşspeleş

Mangayı Marineford'dan beridir takip ediyorum.

Animesi ile yıllaaaaar önce Star TV de karşılaştım ilk orada bir 8-9 bölüm izlemiştim. Sonra yıllarca bir daha dönüp bakmadım, bakamadık. Daha sonra tekrar başladım Anime de güncele geldiğimde sanırım zaman atlaması sonrası Sabaody ya da Balık Adam arkının başları falan olabilir.

Yıl olarak hangi yıldı hatırlamıyorum ama Star Tv de gördükten sonra başlamıştım. İsmini bulmak için de çaba sarfettiğimi hatırlıyorum. Lastik çocuk diye google de aratırdım hey gidi günler hey

önceleri ilk başta bu ne lan derdim başlamazdım 1000 bolumu ne yapcaz bir yere mi sabitlicez dedim sonra 2 3x bazen ozellıkle wano arcında 4 x izledim 1 ayda 1030 bolumu bıtırdım sonra mangaya geçtim en sonundada en sevdiğim anime olumştur.

Star TV'de başlamayan bizden değildir.
Star'da başlamıştım da çok bölük pörçük aklımdaydı. 2014'teki şantiye stajımda Elfen Lied mi One Piece mi izlesem diye kararsız kalıp(seçenekler arasındaki bağımsızlığa takılma) Elfen Lied ilk bölümden sonra bu şantiyede izlenecek şey değil deyip One Piece'e başlamıştım. Mesai sonrası 3-4 bölüm op izliyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık