Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Zamandır One Piece Takip Ediyorsunuz?

Söylesene neden şanşi :D O biter trt de ay savaşçısı başlardı hey gidi günler. Öğle vakti pokemon akşamına power rangers....
Yayından kalkınca çok üzülmüştüm ya, hayranlıkla izliyordum her cumartesi sabahı. Arlong bölümlerindeydim en son. Taa 2011 sonlarında bir arkadaşın facebook paylaşımıyla tesadüfen hala devam ettiğini öğrendiğimde yaşadığım şok ve sevinç karışımını hala hatırlıyorum. Sonrasında öyle bir binge watch yaptım ki günde 40 bölüm izliyordum neredeyse :D

Star'da başlamıştım da çok bölük pörçük aklımdaydı. 2014'teki şantiye stajımda Elfen Lied mi One Piece mi izlesem diye kararsız kalıp(seçenekler arasındaki bağımsızlığa takılma) Elfen Lied ilk bölümden sonra bu şantiyede izlenecek şey değil deyip One Piece'e başlamıştım. Mesai sonrası 3-4 bölüm op izliyordum.
Benim de şu an Star'dan izlediğimi hatırladıklarım bir Alvida, bir Baratie arkı, bir de Arlong Park arkı. bölük pörçük onlar da.

Yayından kalkınca çok üzülmüştüm ya, hayranlıkla izliyordum her cumartesi sabahı. Arlong bölümlerindeydim en son. Taa 2011 sonlarında bir arkadaşın facebook paylaşımıyla tesadüfen hala devam ettiğini öğrendiğimde yaşadığım şok ve sevinç karışımını hala hatırlıyorum. Sonrasında öyle bir binge watch yaptım ki günde 40 bölüm izliyordum neredeyse :D

Benim de şu an Star'dan izlediğimi hatırladıklarım bir Alvida, bir Baratie arkı, bir de Arlong Park arkı. bölük pörçük onlar da.
Arlong dayak yedi sonra bitti zaten OP TR de. Bizde 2007 falan olması lazım bulduk kazasker isimli biri çevirmiş gömülü indirip indirip(net yavaş tabi) izliyorduk. 2009 da manga başladım.

@kekomancer 2010-2015 arası elfen liedi izlemeyeni dövüyorlardı zati 🤭

artık ne zaman başladığımı unutmaya başlayacak kadar oldu, yaşattığı iyi zamanı özler bi pişmanlık var

13 yıl oldu neredeyse. İlk bir iki yıllık süreçte hayatsız gibi tükettiğim anime manga dünyasının bünyede yarattığı hissiyatı hala unutamam. Alemin ağa babalarını teker teker silip süpürdüm. Sabahlara kadar anime izlemenin, manga okumanın verdiği keyif bambaşkaydı anasını satayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık