Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Şimdi tam ne dediğini unuttum ama Hashirama İtachi için yaşasaydın beni geçebilirdin gibisinden konuşmamışmıydı ? Bu bahsettiğimiz de efsanevi 1.hokage yani.Minato ise bu adamın kardeşinden ayar üstüne ayar yedi doymak bilmedi. :)

Bence zorlanır ama İtachi net alır.
Benden daha iyi bir shinobi diyor güçle alakalı değil o söz :artiz:

Şimdi tam ne dediğini unuttum ama Hashirama İtachi için yaşasaydın beni geçebilirdin gibisinden konuşmamışmıydı ? Bu bahsettiğimiz de efsanevi 1.hokage yani.Minato ise bu adamın kardeşinden ayar üstüne ayar yedi doymak bilmedi. :)

Bence zorlanır ama İtachi net alır.
Senju klanından olmak ayrı bir güç, Uchiha'larda çok güçlü ama Hashirama'nın bu kadar güçlü olması birazda Senju olması. İtachi Buradan da ekside, itachi senju olsa dayanıklılık ve çakra sorunundan kurtulurdu.

Senju klanından olmak ayrı bir güç, Uchiha'larda çok güçlü ama Hashirama'nın bu kadar güçlü olması birazda Senju olması. İtachi Buradan da ekside, itachi senju olsa dayanıklılık ve çakra sorunundan kurtulurdu.
Zaten Madara onu kıskanmadı mı? Onu almaya çalışmadı mı?

Obitonunki genjutsu değil la onu fazladan yazmışım.
Herif yüzünü açacağı zamanı düşünüp kendiliğinden aktif olacak jutsuyu Sasukenin gözüne koyuyor. Bi an genjutsu gibi hatırladım. Gerisi aynı yere varır zaten.
Gerisi Minato'nun dengi değil ne yazık ki :bilmem:

Ben İtachi'nin gücünü düşürmüyorum bunu söylerek ama Minato'yu genjutsu ile halledebileceğini sanmıyorum :bilmem: Teknikten kurtulmanın ve yakalanmamanın yolları var çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık