Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Totsuga ve tek atmak :D Dev kılıç aynen.Orochi kendisi diyor beni öldürmez ama mühürü yedi.Ha 50 tane yerden çıkan karakter ama üremese mantar gibi yok olacaktı.Bakınız tek beden pain.O da ölmezdi dev kılıçtan.Mevzu başka.Tamam fanboy sunuz da komikleşmeyin yani.Dev kılıç falan olmuyor :D
O kılıçla cidden Minato'ya vurabileceğini mi sanıyorsun ? Adamın gözü zar zor görür diyoruz sen kılıca tek yer diyorsun :bilmem:
Kendinden rahat 10 kat hızlı adama nasıl kılıçla vuracaksın ?

O kılıçla cidden Minato'ya vurabileceğini mi sanıyorsun ? Adamın gözü zar zor görür diyoruz sen kılıca tek yer diyorsun :bilmem:
Kendinden rahat 10 kat hızlı adama nasıl kılıçla vuracaksın ?
Killer B’nin karşılık verebildiği adamı İtachi nereye zor görüyor?
Sen ne seviyede görüyorsun la bu Minatoyu? Orochimarudan da başka bi ligde görüyorsun falan.

Jiraiya'dan farklı seviyeye gelmiş adam Orochimaru kim la :bilmem:

Minato'yu Killer kesmez anca abisi ile karşılık verebilirler :artiz:
Adam daha doğa çakrasını almak için tonla zaman gerekiyor ama yine de az toplayabiliyorum diyor la nereye geçmiş Jiraiyayı? Bi rasenganı var onu da Jiraiya kralını yapıyor.
Killer hem abisini elinden kurtarıyor hem de böğrüne dayıyor kılıcı.
İtachi takip edemeyecekmiş, peh! Bahsettiğin adam belki de rakibine en hızlı karşılık veren ilk birkaç adamdan biri. Üstelik sharinganı var, gözüyle takip edemez diyorsun utanmadan. :( Sharinganı sen göz hastalığı falan mı sandın la? :artiz:

Minato’nun tam gücüne ulaşamadan öldüğünü düşünüyorum. Kendisi daha tekniklerini tamamlayamamıştı. Ayrıca çok fazla karakteri işlenememişti. Naruto serisindeki çoğu karakter gibi. İtachi ise ona nazaran daha fazla işlenmiş bir karakter. İtachi’de Minato’da bana bir kage havası hiçbir zaman veremediler. Ama tüm serinin geneline baktığımızda İtachi’nin Minato’dan daha üstün olduğunu görebiliyoruz. Zeka açısından baktığımızda yine ben eşit görüyorum.

Ama teknik açısından İtachi daha üstün.

Vay be... 4 yıl önce özene bezene hazırladığım konuyu tekrar hortlatmışlar. Neyse vs'yi kimin alacağını boşverin de gidin sevdiklerinizle az zaman geçirin. Hadi mutlu seneler.

Adam daha doğa çakrasını almak için tonla zaman gerekiyor ama yine de az toplayabiliyorum diyor la nereye geçmiş Jiraiyayı? Bi rasenganı var onu da Jiraiya kralını yapıyor.
Killer hem abisini elinden kurtarıyor hem de böğrüne dayıyor kılıcı.
İtachi takip edemeyecekmiş, peh! Bahsettiğin adam belki de rakibine en hızlı karşılık veren ilk birkaç adamdan biri. Üstelik sharinganı var, gözüyle takip edemez diyorsun utanmadan. :( Sharinganı sen göz hastalığı falan mı sandın la? :artiz:
La doğa çakrasını daha iyi topladığını burnunun değişmemesinden anlamıyor musun ? Ne oldu yani burnu daha kötü topladığı için mi değişmiyor muş ? Jiraiya iki dakikada topluyorsa çakrayı o kurbağalar ne omuzlarında ?

Üstelik adam B ile mi ilgileniyordu da abisini kurtarıyor diyorsun orda iki karekter savaşıyorken dışardan bakan gözler ona ait. Sen git Minato'nun ayar verdiği adamı gözleri ile takip etmekte zorlanan Saskenden bahset önce.

Neyse ya tamam genjutsuya alır diyeyim de bitsin olay :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık