Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
İtachi'de birde şu kılıç vardı onu unuttum.İsterse kralı gelsin yine alabilir herkese şansı var.Zaten ayar vermediği adam kalmadı seride.Deidara,Kabuto,Orochimaru,Kakashi say say bitmiyor. :)

İtachi'de birde şu kılıç vardı onu unuttum.İsterse kralı gelsin yine alabilir herkese şansı var.Zaten ayar vermediği adam kalmadı seride.Deidara,Kabuto,Orochimaru,Kakashi say say bitmiyor. :)
Totsuga kılıcı ve yata aynasıyla kombin yapmış.
Valla içimde kalmıştı tartışmak.Güç dinamikleri olmayan bir seriyi tartışmak bayıyor adamı bir zaman sonra.
11 temmuzdan beri kaçıyorlar, sıkıldık artık.:D

Nagato açık falan vermediği halde totsukanın dev kılıcını yedi orda. İtachi totsuka kılıcını sapladı bitti. Dövüşün başında da saplayabilirdi. Sonuç değişmezdi. Mangaka biraz dövüş çizmek istedi önce, dövüşün bitmesine o an karar verdi. Adama karşı konulamayacak güçler vermiş. Kullandırttığı anda dövüş bitiyor zaten. İtachi total güçte geri olabilir, bir savaşta aynı yararı gösteremeyebilir ama bire bir vs'de buglı yetenekleri ile çok tehlikeli.

Minato çook güçlü anlatıldı seride genel olarak fakat icraat olarak İtachi daha güçlü geliyor gözüme.
Bu vs gerçekleşse büyük ihtimalle Minato kazanan taraf olurdu fakat benim gönlüm Itachiden yana.
Ha vsdeki isim Nagato olsaydı onu Tobiramaya karşı bile yürütürdüm :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık