Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Yalnız şu anki haliyle Jinbei büyük ihtimal Zoro'dan da güçlüdür.O yüzden dediğine göre Zoro'nun da yeri tehlikeye girer.Bence bu yüzden de Jinbei tayfaya hemen gelmedi.Sanji ve Zoro Jinbei'yi güç olarak ne zaman geçer o zaman tayfada olur bence Jinbei.
Baa olsa evet derdim ama şuan tartışılır.

Ha yani Sanji arka planda kaldı diye 3lükten düşüyor.Dikkat ediyor musun arka planda kaldı diyorum.Daha başka nelerin var ?
Evet arka plan derken güç olarak kastediyorum. 3 savaşçıdan biri bariz şekilde fark yemeye başladı. Ya araya biri girecek yada Sanjiden düşük ihtimalde olsa ani bir çıkış bekliyecez. Çünkü Sanji böyle devam ederse Yonkoulara karşı ciddi bir savaş gücü olamaz.

Bakış açın çok düz. Bu mantıkla tartışmanın lüzumu yok.
Saf güçle herşey belirlenmiyor. O yüzden İnsanlar tayfalara " Doktor , mühendis, arkeolog , rotacı " alıyor.
Eğer senin dediğin mantık olsaydı herkes Arnold gibi adamlar alırdı.
Neyse.
Yahu biz burada Sanji savaş gücü müdürü tartışıyoruz sen gelip Sanji'nin hayalinden mesleğinden bahsediyorsun ben de diyorum ki bana ne gücü tartışıyoruz burada. Zoro kadar güçlü olmaması, hayalinin Zoro gibi en olmak olmaması Sanji'nin savaş gücü olduğunu belkide seri sonunda en güçlü kenpo ustası olacabileceği gerçeklerini değiştirmez. İstersen anket aç sor millete. Sırf Nami demek için mantıksız şeyler söylemenin manası yok.

Yahu biz burada Sanji savaş gücü müdürü tartışıyoruz sen gelip Sanji'nin hayalinden mesleğinden bahsediyorsun ben de diyorum ki bana ne gücü tartışıyoruz burada. Zoro kadar güçlü olmaması, hayalinin Zoro gibi en olmak olmaması Sanji'nin savaş gücü olduğunu belkide seri sonunda en güçlü kenpo ustası olacabileceği gerçeklerini değiştirmez. İstersen anket aç sor millete. Sırf Nami demek için mantıksız şeyler söylemenin manası yok.
Abi savaş gücünden bahseden tek sen varsın burada. Ama Nami Sanji'yi döver o da var :ehe:

Nami olmadan o güçlü dediğin adamlarla nasıl kapışacaksın.O adamların yanına veya ortak buluşma yerine nasıl gideceksin.:/
Ama Sanji'siz tayfa olabilir.Yumurta falan kırarlar gemide.Tost yaparlar.:D
Zaten Sanji eyvallah güçlü de yeni dünyada Boss'ların deneme tahtası olmaktan başka bir şey yapmadı.Tayfanın önemli gücü dayak yedi hep.
Tayfaya katılma sıraları.Oda'nın açıklaması vs var.
Hala düz mantık ile güç ama çok önemli diyip Oda'nın(!) ve serinin akışına karşı çıkmak ne kadar doğru?

Konu başlığından haberin var mı senin :/

Baa olsa evet derdim ama şuan tartışılır.
Zoro'nun en az bir arc daha var Jinbei'yi geçmesi için ki Luffy bile zorlanır şu anda Jinbei ile kapışırken.Bu adam eski bir shibukai ve görünen balık adamlar içerisinde en güçlüsü.Zoro ve Luffy güçlenir bu arc.Luffy Jinbei'yi emri altında çalışacak seviyeye gelmiş olur ve bir arc sonra da Zoro geçmiş olur.Yani şu an geçmiş olması bana imkansız gibi geliyor.Sanji ise bence gövde gösterisi yapacak yine de Sanji ile Zoro arasındaki fark açılmış bu 2 yılda.Böyle olması da normal aslında.Biri güç istiyor diğeri ise Allblue'yu bulmak ve en iyi aşçı olmak.Yine de ben Sanji'nin 3.güçlü olarak hep yeri olacağını düşünüyorum.

Burada ki asıl sorunlardan biri , Zoronun mevkisi . Namiyi geçin önce Zoro mu Sanji mi o konu açılmalı. :W
Zoronun savaş gücü ile Sanjinin ki tartışılıyor hala :/ Nami sonra ki iş.
Eğer Zoronun savaş gücünü kabul ediyorsanız zaten Namiye itiraz etmeniz saçma.

Oda:"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler.
Üye:Hayır Sanji'dir çünkü o daha güçlü Nami'den.
Oda:Tetikleyicisi ve çekirdeği?
Üye:Hayır benim fikrim bu şekilde doğrusu bu.

Başka söze gerek var mı acaba?Olay bu çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık